Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális ez?...

Szerintetek normális ez? Szóval arról van szó, hogy sokszor szoktam elmélyülni a gondolataimban és elképzelek dolgokat.

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor elmehetsz drogambulanciára, ahol addiktológus pszihológusok segítenek leszokni. Ezért nem kell fizetni, tb támogatott, valamint ugyanúgy vonatkozik rá az orvosi titoktartás, szóval nem adhatják ki senkinek az infot, hogy te drogot szedsz. A nagyobb városokban vannak ilyen drogambulanciák, a haverom a pécsibe járt, azt mondta nagyon rendesek voltak vele.
2012. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem is ide írtam! Bocs!
2012. dec. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bookfunk válasza:
Szerintem nem kell aggódnod miatta ez nálam mindennapos dolog. Például ha társaságba vagyok és nem tudok egy ideig hozzá szólni a beszélgetéshez vagy órán vagyok, várok valahol be fixálok egy pontot és közben gondolkodok és el is képzelem. Néha ha valaki hozzám szól ilyenkor meg ijedek ha már-vagy 5 perce elmélkedek valamin. Sőt olyan is volt hogy haver beszélt hozzám és totál elmerültem a gondolataimba és nem is hallottam a hangját csak miután rám szólt hogy figyelek-e! Sose gondolkodtam azon hogy ez normális-e vagy sem.
2012. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez normális, mindenkivel előfordulhat. Ha zavar kezdj el meditálni.
2012. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SchViktor válasza:

Nos... az ismeretségem tudja, hogy nem vagyok százas ember és igen sokszor belemélyedek olyan gondolatokba, amiktől aludni sem merek, mert a gyomrom felfordul tőle.

Na ez beteges, de ha nálad ennél enyhébb szindrómák tapasztalhatóak, akkor hozzám képest nem kell aggódnod a normálisságodat tekintve.


Ugyanakkor az emberek általában álmodozóak, könnyen elméjülhetnek egy-két gondolatban. szóval normális vagy, nyugodj meg. :)

2012. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát figyelj, én normálisnak tartom magam, és mégis szoktam ilyen módon gondolkozni. Úgyhogy szerintem megnyugodhatsz.
2012. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!