Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodom az idegen emberektől...

Undorodom az idegen emberektől, meg egy csomó mindentől. Ha koszos egy kicsit a ruhám meg ilyenek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Pl.ha kezet fogok valakivel,de nem mindenkinél érzem ezt.Vagy ha sokat fogdozott egy tárgyat valaki azt sem szívesen fogom meg utána...
2012. nov. 28. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, fordulj pszichológushoz.
2012. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pesti vagy? én akkor érzem ezt, amikor BKV-val utazom, otthon mindig első dolgom átöltözni más ruhákba...
2012. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem normális. szoktasd át magad. direkt csináld, ami zavarba hoz. amikor jön az érzés, akkor pedig várj és figyeld.
2012. nov. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma kezdtem el gondolkodni rajta, hogy mennyi mindentől undorodom. Az idegen emberektől pl. nem, vagy legalábbis nem ez a legjobb szó rá, de egy csomó teljesen átlagos dologtól igen. Pl. ha megölelnek, bizonyos szavaktól, tárgyaktól, a morzsától, a zselés hajtól, a buszoktól, a villamosoktól, közterektől, bizonyos helyektől, házaktól, a cigarettától, a gyufától, az ételek alapanyagaitól (pl. soha nem tudnék betölteni egy káposztát), az átlagnál nagyobb neadjisten torz gyümölcsöktől, (a birsalmától szabályosan kiráz a hideg), a virágmintás vagy hímzett terítőktől/szőnyegektől, a darálthústól, a felvágottaktól, a tetoválásoktól, egyes testrészektől, a terhességtől, szüléstől, szoptatástól, a trikóktól, a falvaktól, tanyáktól, és a túlzsúfolt városoktól, az erszényes állatoktól, és minden szőrös kisállattól, a mintás és szűk pólóktól stb.... és akkor arról még nem beszéltem, hogy a tényleg gusztustalan dolgok milyen hatást váltanak ki belőlem.
2013. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Magadtól nem undorodsz, kedves minden semmitől unalmában undorodó utolsó? Méghogy a kisállatok... Többet érnek azok nálad, te vagy az undorító!
2018. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A kérdezővel teljesen egyetértek.


Ez azért lehet mert mi igényesebb, higiéniailag másoktól magas szintet elváró emberek nem tudunk az átlagmagyarral és annak igényszintjével azonosulni.


Bizonyára tudjuk mi a jó, olyan szinten tapasztaltuk meg a tisztaságot amilyen már-már "csillog" és az átlaggal ez össze sem mérhető. Egyértelműen fejlett országba kellett volna születnünk vagy a családunknak. Ott ezek a dolgok (higiénia, rendezettség, jólét) általános. Itt meg "luxus".

2021. ápr. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!