Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lehetséges?

HunnMonster kérdése:

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. olyan 5 hónapja szívtam, füves cigit, eléggé megbántam mert azóta megváltozott az életem, nagyon nagyon..

Leírom...

Mióta elszívtam azt a cigit, azóta minden napom szinte olyan mintha álom lenne, nincs semmi, olyan mintha nem élnék és nincs is kedvem élni, persze nem akarok öngyilkos lenni mert szeretek élni de sehol sem jó..És néha nagyon beszédülök, és ilyenkor a szívem annyira felpörög hogy felmegy a pulzusom 175-re a vérnyomásom 117-re..És ilyenkor majdnem elájulok, szinte hallucinálok...Nos az lenne a kérdésem, mivel Én mikor szívtam úgy tudtam hogy Bio füves cigit szívtam, nem lehetséges hogy raktad bele LSD-t? mivel megtaláltam az LSD-nek a mellék hatását a flashback-t..ezt írják róla, és pontosan ezek vannak nálam is: A Flashback az LSD (lizergsav-dietilamin) nevű kábítószer egyik veszélyes mellékhatása. Az LSD használata során átélt trip (pszichodelikus utazás) későbbi megismétlődését jelenti (használat nélkül), véletlenszerű időpontban. Bármikor előfordulhat, a szer használata után néhány nappal vagy akár évekkel később is. Hatása általában jóval gyengébb mint maga a trip, érzelmi hullámzás, egyensúlyzavar lép fel, illetve az érzékelés megváltozik. A valóság elmosódik, esetleg megszűnik, álomszerű állapotba kerül az átélő. Ugyanakkor előfordulhat az is, hogy a trip teljes intenzitásában megismétlődik...véleményekre lennék kíváncsi..hozzáteszem vagy 5 hónapja nem szívtam, de soha többet nem is fogok, jah és mikor elszívtam ott a cigit, akkor is olyan érzés fogott meg hogy szédültem és a szívem körül nagyon hideg érzés éreztem...és majdnem össze estem, most is ezeket érzem, ezek a rohaom eddig 4x fordultak elő, és 1x sem szívtam...



2012. dec. 10. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amit írsz, nem lehetséges. Egyrészről senkinek nem érdeke lsd-t adni neked csak úgy. Másrészt hőre bomlik, tehát nem lehet elszívni, amúgy pedig 12 órás hatása van, amire emlékeznél. A szintetikus kannabionidok népszerű megnevezése mostanság a bio, ezek a valódi fűvel ellentétben (ami 25 különböző kannabionidot tartalmaz) neurodegeneratívak, tehát károsak az idegrendszerre és az agyra. Ennek az áldásos hatását tapasztalod most, de megnyugtatlak, egyetlen használat nem bír irreverzibilis károsító hatással.
2012. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem 1x szívtam sajnos...úgy max 6x..de nem csak biot..lehetnek ettől a tünetek? kórházban is voltam, mivel a mellkasom szívem szúrt..elmondtam orvosnak és azt mondta ezek a tünetek a ''füvezéstől'' nem lehetnek.
2012. dec. 10. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a bio tett be, kihevered de inkább egyáltalán ne füvezz, ha ilyenek vannak tőle!
2012. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-4 hónapja volt mikor utoljára szívtam, de azóta nem, és soha többet..Tanultam belőle, azóta szar az életem:s de azért jó nyugtató szavakat hallani..

Orvosok azt mondták lelki gondok miatt szúr a szívem és a mellkasom..de akkor lehet a bio miatt is?

2012. dec. 10. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:
A fű felszínre hozza a lelki gondokat, amelyek ugyan nagyobb jelenléttel bírnak közvetlenebbül megoldhatóak. Tehát a fű felhozta a problémákat, amik alapból mondjuk 10 év múlva jelentek volna meg, így szerintem legyél hálás és oldd meg őket, aztán egy életre le vannak tudva. Ennél nincs szarabb, és nehézkesebb dolog, de hidd el, megéri. Meg nem történtté már amúgy sem lehet tenni.
2012. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)


És később okoz, vagy okozni fog szervi gondokat?

Vagy ennyivel le van tudva?

Most pszichológus kell járnom, most fogok holnap menni.

De az a durva hogy nem érzek semmi gondot, anyámék elváltak, anyám mindig olyan pasival volt akivel egész nap veszekedtek, 1 évben költöztünk vagy 2x..csajom sem volt, de lehetne, csak szerintem a gépbe menekültem, és most is...És lehet hogy ezért sem zavartak a gondok? Anyám kinn van Ausztriában, apám sem lakik velem, mamámmal és unokahúgommal lakom..a gép sokat segít elfelejteni a gondokat..de mióta megtörtént a dolog, nem is jó gépezni, olyan mintha nem lennék senki, sehol nem jó, nem látom értelmét semminek sem..Ma is kaptam egy 1-est suliban, pedig 4 egyesem van pluszban mellé bukásra állok, de tök nem érdekel, úgy mondván '' nekem már úgy is mind1 '' jah, és volt rá példa hogy 2 napig folyamatosan szédültem, nem komolyan hanem enyhén, de még is észrevettem, ez is mellék hatás? meg néha vannak olyanok hogy rárakom a mellkasomra a kezem, és a szívem hírtelen felpörög nem annyira mint mikor a rohamom van, hanem max felmegy 130-ra és eltérően dobog, néha tök gyorsan néha lassan..kis agyam is szokott fájni....most azért írom le, mert végre van egy olyan ember aki ért is hozzá, amint látom.!

2012. dec. 10. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Szervi gondokat nem okoz. A pszichológus jó lecke lesz, mert az ugyan semmit nem tud csinálni azon kívül hogy meghallgat, bátorít vagy van az a kategória aki nagy nyelvcsapásokkal dolgozik. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a gondokat te magad tudod csak megoldani.

Amúgy a problémát ismerem, velem nagyjából ugyanez történt, évekbe telt de szembenéztem a lelki gondjaimmal, és megszűnt a szédülés, a szívdobogás és az összes testi tünet is. Az önértékelésemet is helyre kellett raknom, és kitapasztalnom a határaimat, megismernem önmagam, és lázadni a szüleim elvei, meg a társadalmi elvárások ellen. De végül ember lett belőlem, lett barátnőm és kiegyensúlyozottabb vagyok, mint valaha, nem beszélve az érzésről hogy már nincsenek megoldatlan lelki gondjaim, amik majd valami hatására feltörnek, szóval nem ketyeg bennem időzített bomba. Ahogy értem te most kezdesz öntudatra ébredni, és adott a lehetőség, hogy saját erőből a nulláról kezdd. Becsüld meg, és élj vele!

2012. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)

Nagyon jól estek ezek a biztató szavak..

amúgy 17 éves fiú vagyok.

2012. dec. 10. 18:10
 9/11 an00nym ***** válasza:

az első válasz jó, annyival egészíteném ki, hogy eddig 66féle kananbionidot fedeztek fel a marihuánában ebből csupán 5nek van jelentős pszichoaktív hatása

megigérem később írok rendes választ, ami a dolog biológia részét illeti, de most erre sajnos nincs időm

2012. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, neked is köszönöm!
2012. dec. 10. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!