Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzem a halálomat, van ilyen?

Érzem a halálomat, van ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok mentális beteg, csak nem találtam jobb kategóriát a kérdésemnek. Huszonéves vagyok, és valami miatt egyre erősebb bennem, hogy hamarosan meghalok. Létezik, hogy előre tudjam?
2009. aug. 21. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
nemvalószínű, sztem csak ráparáztál, aztán most nemtudsz lekattanni róla.
2009. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gyumike ***** válasza:
inkább talán halálfélelmed van, "Ez a félelem időnként mindenkiben megjelenik. Általában akkor szokott, ha történik valami súlyos dolog a környezetünkben, amivel nem tudunk megbirkózni. Egy váratlan haláleset, vagy súlyos anyagi gondok. Minden esetre, ha tudatos és boldog életet akarsz élni, le kell győznöd ezt a félelmed. Nincs is nagyon más választásunk csak sodródni az élettel, ami ellenállhatatlanul a halál fele vezet." de szerintem van meg időd!
2009. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne izgúlj:) nem lesz semmi baj:) az ember megérzései nem mindig igazak.van mikor engem is minden ok nélkül elkap egy olyan érzés ,hogy most baj lesz itt pedig nem is lett :)ne félj nyugodj meg ne rágódj ilyen ökörségeken.mindnekivel előfordul:)
2009. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jim Morrison is megérezte a halálát. És nem ő volt az egyetlen. Minden rendben van az életeddel? Család, barátok, karrier, szerelem? Mert ha nincs, akkor a túlzott stressz miatt talán megfordult már a halál gondolata a fejedben.
2009. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de de nagyon is van ilyen rengetegen vannak akik ezt megérezték sőt olyanról is tudok aki lássa ha valaki meg fog halni.Vannak olyanok ,hogy 2 hónapig valami betegség van szinte végig beteg és utána pedig hirtelen el kezdi nagyon jól érezni magát szinte felpörög ez halál gyanús dolog.Amúgy meditálj egy kád forró vízben egy kellemes füstölő társaságában.Had ,hogy a gondolataid ki be járjanak de ne fogd meg egyiket se lélegez mélyeket törölj ki mindent és hidd el 1 héten keresztül ezt csinálod nagy jó lesz.Én mélyen depresziós voltam egy hétig ezt csináltam aztán egyik napon szombaton meditálok otthon a kanapén és kinyitom a szemem és ott szálldos előttem egy lepke egy nagyon szép lepke felkeltem és szembe néztem vele kb 10 centire volt tőlem és sok hónap depreszió után először ült mosoly az arcomra majd kirepült.Nem tudom mit akar ez jelenteni de az biztos hogy megváltoztam :)
2012. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!