Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha az ember álmában...

Normális ha az ember álmában pl alvajár és (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdődött hogy álmomba elkezdek beszélni ezzel nek is volt gond addig ameddig nem keltem fel álmomba és nem mentem el a szüleimhez... Elment az áram, internet meh hasonló dolgojat ill. ellezdtem rugdosni, rángatozni csak ugy randomba. Mivel a laptopbott van az ágyam mellet észrevettem hogy valaki használta megnéztem az előzményekrt és biztos hogy én neteztem

de ennyit a múltról most reggep kb 4 fele álmomba ü

Sok sörtbittam meg és hìvott a természet de éteztem higy valami nedves felkeltem láttam hogy kifpjt kb fél liter. És most nem tudom hogy ez egyedi eset volt vagy többször is elő fog fordulni. Kihez kéne ezzel a problémával fordulni. Üdv 20\f


2012. dec. 12. 07:18
 1/1 anonim válasza:
szerintem kérj a házorvosodtól tanácsot. esetleg beutalhatnak neurológiára egy kivizsgálásra. az alvajárás normális jelenség - csak nagyon kellemetlen főleg a kialvatlanság és az emiatt bekövetkező stressz miatt. gyógyszert tudnak adni rá, nem nagy dolog.
2013. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!