Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért puffad fel az antidepres...

Miért puffad fel az antidepresszánstól az arc?

Figyelt kérdés
Az agy nem puffad meg?
2012. dec. 12. 10:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megpuffad ar arca és szedik tovább és virulnak tőle.
2012. dec. 12. 11:17
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezt a butaságot hol hallottad? A legtöbb emberen nem lehet észrevenni, hogy antidepresszánst szed.
2012. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz, az nem az antidepresszáns, hanem az alkoholizmus, és nem az agy, hanem a máj, és nem osztogattak, hanem fosztogattak. (Nincsenek hülye kérdések, csak hülye emberek.)
2012. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Giorgo19, te meg ne játszd a pszichiátert és a gyógyszerészt minden topikban és kategóriában csak azért, mert egyszer életedben szedtél már paroxáááátot, és ne magázódj, mert ez az internet és azon belül is egy rohadt névtelen fórum.
2012. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az arc puffad meg, ez látható is és az agy is, de nem hal meg az ember csak elbutúl, de azt akarom tudni hogy ez miért van és hogyan lehet ellene védekezni ?
2012. dec. 12. 11:47
 6/19 anonim ***** válasza:
Olvasd minden nap fél órán át az ezotéria kategóriát, az tutira lesorvaszt belőle annyit, amennyit a napi antidepresszáns adagod felpuffasztott.
2012. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Az arc puffad meg, ez látható is és az agy is"


Értsd már meg, hogy ez butaság. Sem az arc, sem az agy nem "puffad meg" az antidepresszánstól!

2012. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi Giorgio19 ! Nem halok bele, max elbutulok. Valóban így van ahogyan leírtam és a kérdésre kérek választ nem jópozni, mondom ezt a többieknek.
2012. dec. 12. 12:06
 9/19 anonim ***** válasza:

"kérdésre kérek választ nem jópozni, mondom ezt a többieknek."


A kérdésed értelmetlen, erre felhívtuk a figyelmedet. Értelmetlen kérdésre nem lehet értelmes választ adni!

2012. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért mert te szereted az antidepit attól még nem kell ostobaságokkal vagdalkóznod !


Nagyon sokan megfigyelték és Én is, hogy az SSRI-től puffad az arc. Az agy is.


Rég nem látott ismerősöm, mondta hogy már nem vagyok sovány, látja az arcomon. Mondtam neki hogy a súlyom ugyanaz, kabátban vagyok, csak az arcom pufi.


Vékony ember pufi arcal, mi ez ha nem mellékhatás ?

2012. dec. 12. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!