Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MIért vagyok boldogtalan,...

MIért vagyok boldogtalan, elégetelen, elfuserált?

Figyelt kérdés

önálótlan, stb...

Talán mert nincsenek céljaim, munkám hol van hol nincs, nincs párkapcsolatom ,nem szórakozok-nem is tudok,nincs semmiféle képzettségem, jövőképem?

Azért,mert nincs amiben hinnék?

Ha rosszabb körülmények között élnék és taljas mértékben magamra lennék utalva és folyamatosan másfajta gondokkal kűzdenék amik a megélhetshez kellenek elégedettebb, kiegyensúlyozottab, boldogabb lennék? VAgy csak nem érnék rá gondolkodni?

Több szociális kapcsolat meg barátok kellenének?


Semminek nem tulajdonítok értéket. Jó lenne ha pl diplomás lennék-az más,hogy buta vagyok hozzá-,de ha lenne sem tulajdonítanék neki értéket és biztos,hogy máshoz kötném a boldugulást az életben.

Rájottem minegy,hogy mim lenne és hol tartanék az életben ugyan ilyen lennék. Elégedtlen és unalmas, szürke, örmtlen életet élnék akkor is.

Örök elégedetlen vagyok.

Szinte minegy hol tartanék,mit értem volna el ugyan így nem találnám a helyem.

Nem tudom,hogy lehet ezen változtatni.

Mi az oka ennek????

Ráadásul nincs is senki aki tudan segíteni.

És azt sem tudom miért nem fogalmaztam meg érthetőbben.

ez csak egyr szarabb lesz úgy néz ki...



2012. dec. 14. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rájönni arra, hogy pontosan mi az, ami érdekel, mi az, amivel foglalkozni szeretnél, ahol rátalálhatnál arra, amit keresel és amiben jól éreznéd magad. Ez lehet munka, lehet hobbi, bármi... Amit írtál, az annak a jele, hogy igazából nem élsz vagy nem mersz önazonos életet élni. Ehhez persze kell némi idő és önvizsgálat, amíg az ember rájön, hogy merre is visz az útja, erre viszont sok módszer létezik, ami segítséget nyújthat neked (önkönyvek, pszichológus stb.). Nekem ezek segítettek.
2012. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem élek. És mindezt,hogy tegyem.

Tényleg nem látok kitat és ami rosszabb nem érezek magamban erőt sem ahhoz,hogy találjak valamit ami segíthet és azon végig mennjek. Mennyire boldogtalan éet vár rám? Pszichológus? Se pénzem rá amit aTb fizet az meg annyit sem ér ,mint amelyiknek én fizetek aról nem is beszélve,hogy 1, a siker enm garantál 2, baromi sokáig tart már ha egyáltalán tud segíteni. Én meg türelmetlen vagyok. Így is sok évet vesztettem már. Túl sokat. Nem volt semmi élet a fiatalságom nagyrészében. Valami egyszerűen "megnyomorította" az éveim.

2012. dec. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!