Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok? Miért szerete...

Normális vagyok? Miért szeretek szomorú és magányos lenni?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy amikor szomorú vagyok és egyedül érzem magam, ugye bár érzem, hogy ez rossz, mert különben nem is lennék szomorú, csak olyankor úgy megnyugszok meg minden...nem nagyon szeretem mások előtt kimutatni az érzéseimet, és szerintem emiatt néha olyan, mintha egyszer csak betelne a pohár és a régóta összegyűlt érzéseim most kitörnének vagy mi, olyankor bezárkózok pár órára a szobámba és csak sírok. És ez olyan fura, hogy legszívesebben örökké bent maradnék és nem is ennék, csak sírnék és gondolkodnék, milyen szar ember vagyok és remélem, soha senki nem lesz olyan szerencsétlen, hogy velem kelljen leélnie az életét. És eközben megint magányos is vagyok, pont emiatt, mert tudom, hogy értéktelen vagyok: ronda (de tényleg, nagyon, mások is mondták már, még a saját szüleim is, mielőtt valaki meg akarna nyugtatni, hogy biztos nem vagyok az..), hülye, vagyis semmire nem vagyok jó, gyakran elbambulok, sokszor elfelejtek dolgokat, igazából nem is nagyon érdekel semmi.

Nem ellentmondásos ez egy kicsit? Miért vagyok ilyen? És egyáltalán normális vagyok még valamennyire?

14l


2012. dec. 16. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Azért, mert kamasz vagy.
2012. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a "kamasz vagy" nagyon gagyi válasz.


Szerintem úgy érzed, nem érdemled meg a boldogságot, ezért találod helyénvalónak a szomorúságot. Vagy csak nagyon hozzádnőtt a bánat. Ismerős. Én egyenesen félek boldognak lenni.

2012. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Így már értem, lehet, tényleg emiatt "szeretek" szomorú lenni, mert utálom magamat :S
2012. dec. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!