Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék az egyre jobban...

Mit tehetnék az egyre jobban elhatalmasodó memóriaproblémáim ellen?

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok, akinek a családban legendásan jó volt a memóriája. Mindenkinek tudtam minden születési adatát, mikor mi történt, stb.


Az utóbbi hetekben, hónapokban egyre többször elfelejtek pár hete történt dolgokat.


Mit ajánlanátok, ami bevált? Gyógytea, gyógynövény, gyógyszer, vény nélkül?Köszönöm!



2012. dec. 19. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Gingko biloba, Dr. Chen patikajabol, de mas markaval is lehet probalkozni, ami kaphato arrafele, amerre laksz.
2012. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak bele ne lovald magadat. Gyakoroljál Képzeld magad elé valamelyik ismerősöd, és idézd fel az ő adatait Ne általában akard egyszerre az egész rokonságot, hanem csak annak ez egynek. Később, másét. Az agynak járnia kell. Én matekozok unalmamban. Vagy valamilyen verset citálok. Fejben. Jobb móka, mint a keresztrejtvény.
2012. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Brahmi /Bacopa Monnierit tudom neked ajánlani.

Szedni kell egy kis ideig valakinél 2 hét után már érződik valakinek 3 hónap múlva segít.


Gotu Kola(Centella asiatica)-állítólag az elefántok is ezt rágcsálják ettől olyan jó a memóriájuk.

2016. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!