Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanság nehezen kerekedek...

Mostanság nehezen kerekedek felül a vágyaimon, mit tehetnék ezellen?

Figyelt kérdés
Eddig mindig sikerült, semmi rosszat nem csináltam (már nagyon nem), viszont mostanság egyre nehezebben tudok nemet mondani, olyan dolgokra is, amit eddig elleneztem.
2012. dec. 23. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan miről van szó?
2012. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokrétű a dolog, pl. evés. Eddig simán éheztem is ha kellett, de most nem bírom megállni, vagy nem ittam alkoholt, vagyis nem annyit amenyi kicsit is megökött volna, most pedig már ez is lazult, vagy vásárlás tekintetében is vannak hasonlók. Nem olyan nagy tétel, de a korábbi önmegtartóztatásaimhoz képest, úgymond komolyak :P. És félek, hogy csak rosszabb lesz. Mondjuk most elég sok a stressz is körülöttem, de nem tudom ez magyarázatul szólgálhat erre :P
2012. dec. 23. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen rosszul teszed, hogy az amúgy is meglévő problémáidat még tetézed ezzel az önmarcangolással. Nem gondolod, hogy túlságosan szigorú vagy magadhoz? Persze ennyiből még nem látok bele a helyzetedbe, de javasolnám, hogy próbálj meg lazítani egy kicsit.
2012. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még mindig. Éhezned semmiképp nem kell, nem szabad - nem is tudom, mit akarsz ezzel? Persze túl sokat enni sem jó. Alkohol egyszer-egyszer kis mennyiségben, ami nem árt meg (vagyis nem az lesz az eredménye, hogy úgy mosnak fel részegen a diszkó padlójáról, aztán küldenek a detoxba), szerintem megengedhető. Vásárlás: írd össze magadnak előre, mi az, amire szükséged lesz a boltból, és csak annyi pénzt vigyél magaddal, ami arra elég! Vagy egy kicsivel többet, mert mindig jöhetnek váratlan helyzetek.
2012. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem éheztettem magam sosem, csak nemet tudtam mondani mondjuk az esti kajálásra ... bár manapság az evésben lelem egyedül örömöm, és ha feszült vagyok azt is ezzel oldom :P. Az alkoholtól pedig félek, hogy már most is túl sokat ittam ... pedig sosem tettem. Sőt egyéb okokból cigi ellenes is vagyok, elég erősen, és múltkor majdnem azt is kipróbáltam :/.

Költekezéssel sisncsenek még komoly gondjaim, csak eddig inkább félretettem a pénz, most pedig inkább elköltöm ha kapok némi zsebpénzt :P.... azt érzem nagyon szétcsúsztam az eddigi, kötött elveimhez képest ... és félek, hogy átesek e ló túloldalára :(.

2012. dec. 24. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!