Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszer való arra,...

Milyen gyógyszer való arra, hogy valaki ne legyen türelmetlen, pánikos, és ne térjen vissza az alkalmankénti "gépszíjas" alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Volt már valaki így?Én nem nagyon hiszek a pszichiáterekben(bocs),meg sok pénz.Nyugudt életet szeretnék,mert ebből baj lesz.A türelmetlen,kapkodós,állandóan agyalós természetem miatt kezdem mindenem elveszteni,és ami még nagy baj,hogy időnként berúgok e miatt több napra,és ez is sok gondot okoz.Van e valami olyan gyógyszer,ami azért nem tesz tönkre,de rá lehet állni,és egy lazább állapotot okoz,és évekig,vagy egy életen keresztül lehet szedni?Tudom,hogy orvos tudná ezt megmondani,de nem beállni,és drogozni szeretnék a gyógyszertől,hanem normálisan élni.43F

2012. dec. 25. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

pszichológus ingyen van, és ez a szakmája...de igazad van, sokkal értelmesebb noname internetezőket megkérni, hogy adjanak gyógyszertippeket


az alkoholizmus is kezelésre szorul, nem csak az idegességed

2012. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normálisan úgy tudsz élni, hogyha az életmódodon változtatsz és orvosi segítségét kérsz, és nem arról az orvosról beszélek, aki belédtőm 2 kiló nyugtatót azt jól van. Ha a gyógyszerektől élsz normálisan, akkor függő leszel és még sokkal rosszabb lesz a helyzet.
2012. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amilyen gyógyszerre ön gondol az a józan ész. Tudja, én azt szoktam mondani hogy emberből vagyok ezért nekem is vannak hibáim. Iszik? Nem tökéletes senki! Nagyon jól teszi hogy levezeti az önben túltengő érzelmi tölteteket és tart egy kis áramszünetet viszont jobb lenne más módszert választania nem az alkoholt. Változtasson magán, legyen lazább nem olyan "kapkodós meg agyalós" és egész nyugodtan! A szabadidejében meg azt csinálja amit szeret vagy szeretne elérni tehát gondolom nem az a célja hogy alkoholista legyen épp ezért 43 évesen én ajánlanám mozgást, egyrészt stresszoldó hatású is.
2012. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!