Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget, kérek nagyon...

Segítséget, kérek nagyon magam alatt vagyok, undorító vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A szünet előtt történt... Végzős vagyok a suliban. Az első fél évben még jóban voltam az osztálytársaimmal, aztán megromlott minden egyre kevesebb ember beszélt velem, végül már csak 1-1 ember ők is ritkán. Most utolsó éves vagyok,2 hete odajött 2 osztálytársam és kezüket tördelve azt mondták, hogy szagom van.... Majdnem elsüllyedtem szégyenember azt mondták, hogy mindig van, amit nem értek, hogy hogyan lehet hiszen mindennap zuhanyzom, tiszta ruhát húzok anyukám moss rám, a család sem vette észre, pedig most rá kérdeztem tőlük is.. azóta mindenki erre célozgat ha belépek a terembe kinyitják az ablakokat senki nem ül mellém (pedig abban a "jó" félévben egy lány mellett ültem aki egyike volt a dolgot közlőknek, csak hát összevesztünk valamin), állandóan csúfolnak és célozgatnak. Én már mindenkin azt látom, hogy fintorog a közelemben teljesen idegen emberek is, nem ülök inkább le a vonaton ha csak más mellett van hely nem akarok még egyszer ilyen kellemetlen helyzetbe kerülni, sőt így már élni sem akarok... egy undorító lény lehetek és én a mai napig nem érzem...akire nem lesz majd kíváncsi soha senki. Úgy érzem tönkrement az életem, mit tegyek?


18/L


2012. dec. 25. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hormonproblema a hatterben, ami tulzott faggyutermelessel jar. Nekem volt egy kolleganom, szegenykevel nem lehetett egy irodaban megmaradni, o peldaul a honaljaba kapott vmi injekciot, hogy ne legyen tulzott az izzadsagtermelese. Menj el a haziorvoshoz es vizsgaltasd ki magadat. Foleg endokrinologusra lesz szukseged.
2012. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen "szag"? Lehet, hogy szajszagod van, amit okozhat egy rossz fog, vagy emesztesi problemak; ezt a fogorvos kell kezelje.
2012. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Testszagod van vagy száj szagod?

Ha tisztálkodsz rendesen, akkor ennek valami okának kell lennie. Azt nem mondták el, hogy mit éreznek?

Nekem egy ismerősömnek volt néhány rossz foga a szájában, mi is szóltunk neki, megcsináltatta azóta.

Ha valakinek krónikus mandulagyulladása van annak is lehet érezni a leheletén, ha beszél.

Emésztőszervi betegségeknél, amikor például a gyomorszáj nem zár rendesen, ott is van ilyen.

Előfordul, ha bakteriális hüvely fertőzés áll fent régóta, akkor ilyen kellemetlen halszagot lehet érezni, de ezt Te is éreznéd.

Esetleg nem vagy nagyon izzadékony?

Mondjuk ez furcsa, hogy otthon nem érzik?

2012. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

otthon senki, sőt abban az 1 félévben sem érezte senki, csak mióta összevesztünk. lehet hogy az is azért volt. járok iskola orvoshoz is ott sem volt semmi. botrány lett belőle ofő. azt mondta ő nem érez semmit. Lehet hogy hazudott. otthon is hazudhatnak azért, hogy e bántsanak meg?!


Testszag azt hiszem. fogat is mosok rendszeresen úgyhogy azt sem érzem... azt hiszem én már sosem megyek vissza az iskolába....

2012. dec. 25. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Dezodor.
2012. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy szórakoznak veled? mert furcsa lenne, hogy senki nem érzi csak az osztályod...


amúgy ha tegyük fel büdös lennél. akkor sem lenne semmi. normális emberek nem szekálnának ezzel direkt. furcsa, hogy ennyire dedó az osztályod.

2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idiotak... Csak szorakoznak veled.. Ne mutasd ki hogy zavar, mert akkor megjobban folytatni fogjak... Ha valaki beszol hogy szagos vagy, akkor mond neki hogy: fogd be az orrod.. :)

Te jobban jartal mint en.. Neked feleved maradt nekem meg 9. ev elejetol kezdtek engem egy urlenynek nezni.. Mondjuk 10. evelejen felmergesedtem azota nem mernek beszolni :D

2014. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!