Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos legyek?

Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Egyre jobban öngyilkos akarok lenni. '7-18 éves korom óta súlyos depressziós vagyok azonkívűl sok más betegségem van. ráadásul a szüleim is szem@tek velem, nincsenek barátaim, sosem voltam még hulizni sem barátnőm még sosem volt. ÉS a szüleim elcseszték gyakorlatilag az egész életemet. 20/f
2012. dec. 15. 02:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Adj valami értelmet az életednek és a halálodnak is ! Álj be az iszlám elit öngyilkos robbantásos alakulatba
2012. dec. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha most valaki azt írja, legyèl, az leszel? Ne röhögtess. Másoknak is vannak problémái, na ők azt szokták kérdezni, hogyan oldjam meg, nem azt, hogy öngyi legyek-e. Te csak sajnáltatni akarod magad. Aki meg akar halni, az nagy ívben sz@rik a mások véleményére.
2012. dec. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

"ÉS a szüleim elcseszték gyakorlatilag az egész életemet. 20/f"


Az csak ezután fog kezdődni.

2012. dec. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

#2: aranyos vagy, hogy a maradék életkedvét is elveszed.


Kérdező: nem, ne legyél az! Azzal mit oldanál meg? Nézd, át tudom érezni a helyzetedet, főleg hogy beteg is vagy. De tényleg még simán egyenesbe hozhatod az életed! Nem, rohadtul nem lesz könnyű. Sőt... k*rvára nehéz lesz. De helyrehozhatod...


Ha gondolod írj rám, itt nyilvánosan úgyis csak a cseszegetős népek írnak.

2012. dec. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, már egy jó pár ismerősöm lett öngyilkos sajnos. Elárulom egyik se kérdezgetett olyanokat előtte, hogy öngyi legyek-e. Teljesen váratlan volt mind. Mint mondtam, aki tényleg meg akar halni, azt már nem foglalkozik semmivel. Ez csak egy figyelemhiányos gyerek, ha foglalkozol a hisztijével, megerősíted, hogy ilyeneket hazudjun, hogy öngyilkos lesz.
2012. dec. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tanultam pszichológiát, képzeld. Van olyan ismerősöm, aki az én segítőkészségemnek, lélekjelenlétemnek és figyelmemnek köszönheti az életét. Igen, meg tudom különböztetni, hogy mikor akar valaki tényleg véget vetni az életének attól, amikor "csak" törődésre vágyik. Csakhogy kellő "bíztatással" és "meggyőzéssel" könnyen át lehet billenteni a másikba, tudod?
2012. dec. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy próbálj meg erősnek lenni, bár ez betegen nem egyszerű. Tűzz ki magad elé kis célokat, adj értelmet az életednek. Ha ezeket eléred akkor az már sikerélmény és másképp fogod gondolni.

A szüleid elcseszték az életed? A te életed te irányítod, nem a szüleid. Azt csak te cseszheted el senki más és te vagy aki helyreteheti. Az öngyilkosság nem vezet sehová, neked feljebb tette a mércét az élet mint másoknak, de ne add fel nekifutás nélkül, hidd el hogy mosolyogva átugrod ha magadban helyre teszed a dolgokat!

2012. dec. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Syrakusa válasza:
58%

Ne légy már gyökér!Ahogy ezelőtt is leírták,ha az akarnál lenni már nem irogatnál.Rühelem az ilyen szerencsétleneket,sajnos Nekem sok barátom nagyon fiatalon/13-kb17-18-21-24 évesen haltak meg/pedig szerettek volna még élni Te meg jössz a siránkozásoddal,hogy öngyilkos legyél-e vagy sem.....Igen,ha valóban felmerült benned tedd meg ,mert nem érdemled meg az életet!!!!!

Szted csak Neked nehéz az élet?Szted csak Te "szenvedsz"?Nagyon sokan vagyunk még így de vannak szép dolgok is amiért érdemes élni!Vedd észre azokat is és máris könnyebb!Nincsenek barátaid?Te tehetsz Róla!Most pl. nem ilyen gyökérséget kellett volna írnod,hanem esetleg azt,hoyg el vagy keseredve ,nem tudsz kivel beszélni stb....és szükséged lenne vkire akivel tudnál beszélgetni"biztos akadna olyan aki szívesen dumálna Veled/legyen fiú vagy lány/esetleg még kapcsolat vagy barátság is lehetne belőle/Miért nem voltál bulizni?Én rengetegszer mentem el egyedül is és sokszor jobb is volt úgy!Nincs bnőd?!Ilyen felfogással mit vársz?Komoly kapcsolatom Nekem is 21 évesen lett csak de ez így tök jó is volt!Ne sírj hanem tegyél az ellen,hogy a helyzeted változzon vagy fogd Magad és ugorj a vonat elé!!!!! A választás a Tied!

2012. dec. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerinted meddig foghatod a szuleidre hogy el van cseszve az eleted? egy 20 eves ember meg rafoghatja? es egy 30? 40? szerintem mar most felelos vagy a sorsodert. nem lehet a vegtelensegig rajuk fogni
2012. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nah, egy újabb emos.
2012. dec. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!