Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség Tanácsokat...

Pánikbetegség Tanácsokat szeretnék mivel enyhíthetném a rohamokat?

Figyelt kérdés
Sziaztok 2007 óta vagyok pánikbeteg.sajnos a doki gyógyszerekre állított nagyon függő lettem tőlük.. :( és így magamtól apránként leálltam róla. szerencsére 1 évig tünet mentes voltam. de már lassan 2 éve újra elöjött most magneB6-ot szedek.de sajna ez sem a tuti.:( Ha van olyan aki ugyan ebben szenved és van vmi jó tippe mit tehetnék a "rohamok" ellen,és persze nem gyógyszer létszi írjon.előre is köszi a segítséget.

2012. dec. 30. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Terápiával nem próbálkoztál? Mesélnél még egy kicsit? pl, hogy tudod e az okát, hogy zajlik egy roham, mennyi idős vagy, kivel élsz... Így nehéz segíteni!
2012. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 2007 óta lettem pánikbeteg. Két évente jött elő. Gyógyszerrel Xanaxxal győztem le. Az antidepi nem használt, csak rosszabb lett tőle. Nekem a téli időszak a rizikós, ilyenkor ha feszültséget érzek, szedem a nyugtatót.
2012. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 évesen kezdődött.hát rosszul voltam szúrt a szívem fulladtam zsibbadt a kezem.... Küldtek minden féle vizsgálatokra, szív aszma...de egészségesnek találtak akkor mondták hogy ez szerintük pánikbetegség.akkor elküldött a háziorvos pszichiáterhez.3 évig jártam minden hónapban.De mást nem csinált megkérdezte hogy vagyok ha azt mondta rosszul elkezdi nem lesz baj mert szedi a bogyókat azt ennyi.írt fel 2 gyógyszert : Citopram 20mg Este 1, Frontin 0,25 mg 3*1 így szedtem. de aztán ha nem vettem be vmelyik bogyót már remegtem hogy rosszul leszek adják a gyógyszerem.azoktól függtem.és így anyukám segítségével apránként leraktam.már nem szedem de mindig van nálam ha netántán nagyon rosszul lennék.de 24 évesen nem szeretnék megint gyógyszereken élni.voltam pszihológusnál is de nekem nem jött be a rajzolgatos beszélgetős dolog.Rohamaim általában légszomj lezsibbad az egész testem, beslő remegés,mellkasi szúrás.Sajnos tömegközlekedésre és liftbe nem tudok szállni.tünetmentes voltam miután leraktam a bogyókat. de sajnos volt egy nyári munkám ami miatt muszáj volt liftbe szállni és beszorultam és azóta újra előjött.azóta küzdök vele.hát azt mondták hogy örökölt a gyenge idegzet és magamba zártam a bánatom mindig és őrlődtem és azért alakult ki!
2012. dec. 31. 18:25
 4/6 anonim válasza:

Én is pánikbeteg voltam és nem nagyon volt olyan gyógyszer, homeopátiás cucc vagy kezelés (autogén tréning, pszichológus, pszichiáter, meditáció, kineziológia, belső utazás és még jó pár dolog) ami igazán segített volna. Végül a kvantumgyógyítás 4 kezelés után helyretett és a gyógyszereket is egy nap alatt letettem mindenféle elvonási tünet nélkül.

Ha még nem láttad, akkor nézd meg az Élő Mátrix című filmet, fent van a Youtube-on, engem ezzel kezeltek, talán neked is segíthet.

2013. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Javasolnám neked, hogy sajátíts el meditációs technikákat, hogy nyugodt tudjál maradni feszült helyzetekben is.


Van ingyenes is, ilyen a jogameditacio.hu, amit nagyon jó szívvel merek ajánlani :)


Az Agykontroll is jó, mert szintén segít az ellazulásban. Próbálj keresni hasonló embereket, hogy megoszthassátok egymással a tapasztalataitokat (erre jó a facebook is, akár névtelenül, elég, ha indítasz egy oldalt és oda posztolgatsz, vagy nyitsz egy blogot a blog.hu-n. Nem kell, hogy tudják, Te vagy! Szerintem ez segíthetne.


Azonkívül keress olyan hobbikat, elfoglaltságot, amit szeretsz csinálni és amiben magabiztos vagy. Az élet minél több területén leszel magabiztos, annál gyorsabban elfelejtheted ezt az időszakot. Az a lényeg, hogy ne légy magányos és ne zárkózz be!

2013. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindent ki fogok próbálni :) mert jó lenne önfeledten élni mint régen.
2013. jan. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!