Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség tünete, vagy...

Pánikbetegség tünete, vagy erre szedett gyógyszer ( Cipralex, ill. Xanax) mellékhatása lehet fülsípolás?

Figyelt kérdés

A gyógyszereket kb. 1 hónapja szedem,eddig semmi bajom nem volt, 2 napja sípol a fülem. Lehet ettől? El fog múlni magától vagy mit lehet ellene tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 27. 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:
És a vérnyomásom alacsony!
2012. dec. 27. 10:09
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

hívd fel a pszichiátered, és mondd neki el a tüneteid!

nem hiszem, hogy nagyon súlyosak, de azért a "formaság" kedvéért tedd meg.

2012. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt fogom tenni, felhívom még ma.:( Csak eléggé megijedtem,mert uátnaolvastam és sok esetben a fülzúgás egy életre megmarad.:S:S:S

Köszönöm a választ,ment a zöld kéz.:)

2012. dec. 27. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnek tudomásom szerint nincs ilyen tünete, viszont a gyógyszerek befolyásolják a vérnyomást, és annak lehet. Antidepi hatása kb. 1 hónap múlva érezhető. Mondd legközelebb a dokidnak. Ha addig nem szűnik meg, valszeg másik antidepit ad majd.
2012. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon alacsony a vérnyomásom,lehet attól? Mert én úgy tudom,hogy a magas vérnyomás tünete a fülsípolás...De ha tényleg a gyógyszertől jött elő,akkor elmúlik ugye majd,ha abbahagyom? :( Nagyon rossz.:(
2012. dec. 27. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
A Cipralexet egy kis fülzúgásért nem szabad lecserélni. Ha az okozza, akkor az abbahagyása után el is fog múlni.
2013. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis elmúlt:-) Remélem nem jön elő újra, mindenesetre a Cipralexet szedem tovább!
2013. márc. 12. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!