Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, nagyon el vagyok...

Mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
Semmi nem megy jol nekem,barataim nincsenek,parkapcsolatom sem jo mar,a munkamat is elvesztettem,nagyon pesszimista vagyok,mindig csak a negativ dolgokat latom mindenben,nem tudok orulni semminek.Tudom pszihologusra lenne szuksegem,de nincs ra penzem,valaki tudna segiteni akar csak egy tanaccsal is>?

#magány #elkeseredettség #elveszettség #onertekelesi problemak #negativ gondolkodas.
2012. dec. 30. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Segítek én többel is.

1. Ne szajkózd, hogy rossz a helyzeted, még ha pillanatnyilag tényleg rossz is.

2. Párkapcsolatodat próbáld helyrehozni.

3. Keress munkát mihamarabb.

BUÉK!

2012. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi minden történt veled az elmúlt évben?
2012. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hat nem sok...amig dolgoztam volt elfoglaltsagom most meg az sincs,nemtudom de unom az eletet.Igen kedves elso keresek de meg nem talaltam.ha visszagondolok tenyleg semmi erdekes nem tortent velem ebben az evben.szomoru,lehangolo.
2012. dec. 30. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Szilveszter túlélhető?
2012. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
toltottem ki onismereti teszteket,es ott is mindig az jon ki hogy sulyos depresszio.es hogy keressek szakembert,de ha nem akkor mit tegyek maradjak a depressziommal.?
2012. dec. 30. 12:55
 6/14 A kérdező kommentje:
a szilveszter sem erdekel mert nem megyek sehova.itthon a parommal.
2012. dec. 30. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Tök jó, neked van párod?
2012. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lenne melód nem agyalnál azon hogy neked mennyire rossz a helyzeted, helyette az lenne hogy mekkora f*szkalap a főnök, megint nem mehetek el szabira....


Szerintem nincs ami lekössön az a legnagyobb baj.

2012. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van párod és mégis depis vagy? Nekem még az sincs, holnap harakirit csinálok kész most már elhatároztam.
2012. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te milyen suicidet fogsz kivitelezni? Klasszikus hirohito, vagy kendai karddal a jobb?
2012. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!