Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy nem bírom...

Miért van az hogy nem bírom elviselni ha a közelemben valaki eszik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen tiszta ideg leszek és elkel onnan mennem hogy ne lássam/hajam ez már sok éve így van :(
2012. dec. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
El kellene menned orvoshoz.Te tudsz enni?Vagy magadtol is csupa ideg leszel?
2012. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ha én eszek azzal nincs baj de lehet bárki más ismeretlen vagy az anyukám nem tudom miért és már fel nőttem és elég zavaró hogy nem bírok egy asztalnál enni senkivel még az ünnepek alatt sem
2012. dec. 30. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak a saját családomat bírom, együtt eszünk.

De bárki mást látok enni, egyszerűen zavar. Nem tudni, mitől van ez, irritáló, ahogy csinálják, vagy nekem nem ízlő ételeket esznek, fene tudja.


De ha te a sajátjaiddal sem tudsz együtt enni, az nagy gáz. Kérd szakember segítségét.

2012. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat amint lesz rá lehetősége felkeresek egy szakembert
2012. dec. 30. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít, de csak akkor, ha nem tud kulturáltan enni az illető.

Viszont ilyenkor a falnak tudnék én is menni. :P

2012. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolonak:azt mar en sem tudnam elviselni ha nem kulturaltan eszik valaki,de nalunk ha nagy asztalules van,akar 25 szemely is legyen,tudok enni.
2012. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!