Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta megkezdődött az iskola,...

Mióta megkezdődött az iskola, azóta sokat stresszelek?

Figyelt kérdés
Most kerültem egy erős gimnáziumba, ahol nagyon sokat kell tanulnom, de mostanra teljesen elfáradtam. Tudom, hogy tanulnom kellene, de nem megy, nem tudok összpontosítani. Hamarosan kikapjuk a félévit és nekem egész jó jegyeim lesznek. Majdnem mindenből 4-es 5-ös, kivéve matek, mert az 2-es, vagy 3-as. Két-tanítási nyelvű osztályba járok, ahol már most kezdenek minket felkészíteni, arra, hogy néhány tantárgyat jövőre már idegen nyelven fogunk tanulni,a tanár szerint az egyik legjobb vagyok az osztályból idegennyelvből, mégis rettegek, hogy egyszer megkutatnak, mert nem tanulok eleget. Próbálok megfelelni, de mindig úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó. Mondjuk most olyan szinten elfáradtam, hogy nem érdekel az sem, hogy meg kell tanulni valamit. :/ Félek nagyon és elfáradtam. Mit tehetnék?
2013. jan. 7. 19:07
 1/2 A kérdező kommentje:
*megbuktatnak
2013. jan. 7. 19:08
 2/2 anonim válasza:
detto ilyen suli,detto ilyen érzés...keress jó hobbit..segít :) bírj ki 3-4 évet ;)
2013. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!