Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan álljak hozzá ezek után?

Hogyan álljak hozzá ezek után?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok. Nem vagyok kitűnő, de rossz tanuló se. Meg van a magamhoz való eszem. Ami érdekel abból hajtok, ami nem, azt megcsinálom, ahogy tudom.

Nem régiben volt egy elég nagy feladatom szakmából, amit nem sikerült teljesítenem, meg kellett hátrálnom. Általában, ha valamit nem tudok végig vinni, az engem depresszióba tol.

Azóta, hogy ezt a feladatot nem tudtam megcsinálni, semmi nem tud lekötni. Még az sem amit eddig szerettem. Nagyjából mindenre magasról tojok. Hiába ülök felette. Mit csináljak?



2012. nov. 13. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok.:) Én is könnyen 'összetörök' ha valami nem úgy sikerül,amiért keményen tanultam/dolgoztam. Mindig képzeld magad elé a célodat, gondolj arra,ha ezt meg ezt megcsinálod,akkor egy lépéssel közelebb kerülsz hozzá.

17/L

2012. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!