Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálhatok ha ilyen...

Mit csinálhatok ha ilyen vagyok? Hogy lehetne jobb életem?

Figyelt kérdés

Örök elégedtelen,boldogtalan. Mindíg valami másra vágyó, amim éppen van azt semmire sem becsülöm.


Rájöttem,hogy teljesen mindegy,hogy hol, milyen életet élnék, mivel foglalkoznék nem lennék boldog.

Valmi gond van velem.

Valami gátol az élet élvezetében, abban,hogy célokat tűzzek ki, abban,hogy kűzdjek,hogy hidjek.

Abban,hogy csináljak valamit.

Mindíg csak az elszalasztott dolgokon rágódom, nem igazán tudok túllépni a sok elvesztegetett éven.

A tanuláshoz buta vagyok,az álláskereséshez képzetlen.

Ráadásul olyan sem vagyok aki bármit elváll, bármikor bárhol. Még egy rossz tulajdonság.

Úgy érzem nem akarom az árárt megfizetni semminek.

Valahogy nem akarok szenvedni és keményen dolgzni azért,hogy majd ne legyen belőle semmi.

Hiszen úgy se sikerül.

Ha mégis, már is értéktelené válik, rögtön semminek fogom tartani és nem fog örömet hozni az életembe.

Tudom a szükség nagy úr és az élet majd rákényszerít,de így sem vagyok boldog,elégedett akkor sem leszek ha egyedül maradok éa az utcára kerülök.

Sokszor eszembejutott,hogy legalább lettem volna drogos, alkoholista, árva, hajléktalan.

Akkor többre becsülnék talán mindet meg valószínű,hogy segítséget is kaptam volna.

De így,hogy csak nem tudom elíndítani az életem...

Ráadásul nem is szeretem magam.

Nem tudom,hogy változtathatnék magamon, minek a hatására,kinek a segítségével.

Ráadásul türelmetlen is vagyok. Ha valaki azt mondja,hogy pár év én már bele se kezdnék semmifél önmegreformáló tevékenységbe.

Elvesztem......

Sose lesz élvezhető életem.



2013. jan. 7. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ezek csak kifogások a lustaságra. Ezzel takarózól hogy iylen vagy meg olyan, pedig csak félsz lépni vagy csak annyire lusta vagy. Neked kénr elmenned hátrányos helyzetű országokba elmenni körül nézni rögtön tudnád értékelni a jó dolgodat. Nézd meg ezt a videót ha még nem láttad, nagy baj ha ez sem indít el benned semmit.... http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0

http://www.youtube.com/watch?v=tTkuIGxCQnY

Van még pár videó róla, tanulságosak érdemes megnézni.

2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nemtagadom,hogy lusta avgyok és félek lépni,de ha ezeken is tudok változtatni-nem biztos-akkor sem értékelném jobbra az életem. Ezt most már be kell látnom.

Munka,munkanélküliség,társaság, magány, sport ide vagy oda sem vagyok boldog,elégedett. és enm tartom semmire sem magam aem az életem.

Szégyellhetem magam. Főleg,hogy mindenem megvan.

2013. jan. 7. 20:47
 3/6 anonim válasza:

Az emberek mindíg valami másra vágynak ,modernra,szebbre stb .. Ne magadat kínozd ,hanem tegyél egyszer magadért valamit ,mosolyogj mert azt nem veheti el toled senki és

úgy élj ,hogy ne bánd soha ami nem lett a tiéd ,nem kaptál meg vagy épp le mondtál rola.

Mégvalami :D mindenkinek megvan a szerepe a világba ,még neked is ,csak még nem tudod ,hol van ..keressed meg

2013. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy mia szerepem azt tényleg nem tudom,de még azt sem,hogy mit akarok az életben csinálni.


Folyamatosan bánom azt ami nem lett, amiből kimaradtam.

Én nem azt bánom az életemben amit csináltam hanem azokat a dolgoakt amiket nem csináltam.


Nick Vujicic ! Szégyenlem is magam. De ha jól tudom ő is próbált már öngyilkos lenni.

Járja avilágot és előadásokat tart.

Gondood,hogy ugyanilyen boldog lenne valamelyik alföldi kis faluban is?

2013. jan. 14. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
menj be tündérhegyre, szerintem tudnának neked segiteni
2013. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nos sikerult ? :O
2013. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!