Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen topot hogyan csinálhatok...

Ilyen topot hogyan csinálhatok magamnak? Vagy hol vehetnék? (venni jobb lenne)

Figyelt kérdés

[link]


tudom hogy most tél van, de a nyáron ti hol láttatok ilyet?


2010. dec. 9. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fekete fűzőt simán át tud alakítani egy varrónő,ha mutatsz képet az elképzelésedről:)
2010. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de izléstelen xDD
2010. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, ez nem top, ez fűző. Vagy olyas. Ilyet már varrtam magamnak, nem egy nagy was-ist-das, de nem tudnám elmagyazárni, hogy kell.

Nyolc lapból van összevarrva, merevítő minden varrásnál, a csipke ott elöl meg a nyaknál csak dísz, nem tart semmit.

Vagy a b terv, hogy egy csőtop, amibe elöl szalag van fűzve, és nyakba lehet akasztani. Szerintem az annyira nem elegáns, viszont egyszerű.

Pesten a Ferenc körúton az Blaha és a Rákóczi téri villamosmegálló között van egy darkshop (legalábbis tavaly még ott volt), no ott varr neked a néni ilyet.

2010. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!