Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is ilyen a hangulata...

Másnak is ilyen a hangulata vagy ez már beteges?

Figyelt kérdés
Mindig rossz a kedvem,és még ahhoz sincs kedvem,hgy ezt a kérdést kiírjam.. több mint 8 órát aludtam és még mindig fáradt vagyok ..ááá és már évek óta ez van.. Orvoshoz ne tudok menni,mert nem engednek anyámék ..
2013. jan. 8. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában nekem is ilyen a hangulatom.

Én nem szednék semmilyen hangulatjavító gyógyszereket, és nem csak azért mert többet ártanak, mint használnak...

Én tudom miért vagyok ilyen. Először is az okot keresd meg,hogy mióta és miért érzel így....Akár le is írhatod egy papírra pontosan, mindent. És mellé pedig írd le, hogy mi az amin szeretnél változtatni.

Próbálj meg javítani a helyzeteden. Az ember önmagában is képes meggyógyítania magát szellemileg.

2013. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet vérszegény vagy. Általános orvosi vizsgálatra érdemes elmenni. Ha erre gondoltál:).
2013. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!