Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet egy pasi egészség...

Hogyan lehet egy pasi egészséges önbizalmát pár hónap alatt helyre hozni?

Figyelt kérdés
Nekem minden megfelel rajta, még sincs önbizalma. Attól tart, hogy elhagyom, megcsalom, stb, mert szerinte nem elég jó nekem. Ez sokkal rosszabb női szemmel, mint ha kis kukaca lenne. De én nem szeretném már most kidobni a kapcsolatunk elején, mert nagyon kedvelem, szeretem (még nem szerelemmel). Mit tehetnék, mit tehetne a környezete, vagy ő, hogy bízzon magában?

2013. jan. 9. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mellette maradsz, szereted az biztosan segít. Sikerélmények kellenek neki, abból fejlődik ki az önbizalom.
2013. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok sok türelemmel,rengeteg olyan dicsérettel,aminek van valóságalapja is,és azzal,hogy őszinte vagy hozzá.
2013. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már 1-2 hónapja ezen fáradozok, de nem nagyon látok rajta változást, és sajnos a rossz hangulata olykor rám is rám ragad. Ami a tanulásban éppen nem nagyon segít nekem.
2013. jan. 9. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Vígasztald meg, ilyenkor állj mellé. Te húzd a hangulatát magadhoz, ne fordítva!
2013. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ezen leszek. Szerintem megpróbálom elvinni egy pszichológushoz is, hátha tudna az is segíteni. Meg ő is látná, hogy tényleg érdekel mi van vele.
2013. jan. 9. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
neki kell észrevennie, hogy ez a tulajdonsága, mérgezi a társas kapcsolatát, és segitséget kell kérnie, erőszakkal nem megy, érettségi szinthez kötött /lelki szinten/
2013. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párterápiára is elmehettek. lehet, hogy ha te is ott vagy könnyebben tudtok haladni. Ki kell próbálni mi válik be. :)
2013. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Igazatok van.
2013. jan. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!