Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 40 percet jógázom...

Ha naponta 40 percet jógázom és egészséges ételeket eszem akkor egy hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
20 kg felesleg van rajtam és a szivem miatt futás nem igazán megy. Viszont zavar ez a plusz súly úgy hogy négy évvel ezelött nagyon jó alakom volt. Meg decemberben itt a szallagavató bálom. Jó lenne pár kilót leadnom.
2012. szept. 7. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
jógával? háááát inkább próbálj vmi mást
2012. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tipp?
2012. szept. 7. 18:02
 3/7 anonim válasza:
Inkább kardiozz. Ha a futás nem, akkor esetleg szobabicikli?
2012. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kinti biciglim van.
2012. szept. 7. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Mozgással ,otthoni tornával vagy tornavideóval és odafigyelve az étrendre hogy ne vigyél be egy nap pl.:1200 kcal-nál többet,vagy konditerem kalória számlálgatás mellett én leadtam 3 hónap alatt 6 kg-ot ,de többet is le tudtam volna adni ha betartottam volna az étrendet.
2012. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, egyik ismerősöm nagyon esküszik a jógára. Az biztos hogy feszesít és tartást ad, ráadásul aki kipróbálja és rendesen csinálja az érzi is a hatását. Fogyás tekintetében nem tudom mennyire lesz eredményes, de feszesítésnél, alakformálásnál biztos. Én is próbálkoztam vele de nem nekem való szerintem még ez egyelőre.
2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kocogást javaslom kiegészítésként vagy bemelegítésként. És az is nagyon jó alakot ad. Nem kell sokat várni, ha csak pár percet tudsz egyszerre futni akk fuss pár percet, idővel egyre jobb leszel
2012. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!