Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok kapcsolatokat...

Miért nem tudok kapcsolatokat kialakítani emberekkel?

Figyelt kérdés

Nem megy az ismerkedés, barátkozás a kortársaimmal, de a beszélgetés se. Ők teljesen más témákról beszélnek, olyanokról is amikhez nem tudok mit hozzászólni, meg viccelődnek, poénkodnak, nevetnek mindig, én azokat nem annyira tudok. Így aztán emberszámba se nagyon vesznek, csak akkor szólnak hozzám ha muszáj, legtöbben nem is köszönnek. Miért lehet ez? Mit lehetne tenni hogy velem is törődjenek?

18/F


2013. jan. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok. Az idősebbekkel tudok jól elbeszélgetni, vagy a gyerekekkel. A korombeliekkel sosem ment. Nem feltétlenül baj ez. :) Keress olyan embereket, akikkel van közös téma!


21/L

2013. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak a saját korosztályommal nem találom meg a közös témát, hangot. Ez már gyerekkorom óta így van mai napig.


30/N

2013. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más korosztálybeliekkel sem tudsz kapcsolatokat kialakítani?
2013. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én se tudok, velem se törődik senki :'(


tölts ki teszteket ha gondolod!


pl

[link]

2013. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!