Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológiai véleményre...

Pszichológiai véleményre lenne szükségem, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a gyerekeket főleg a babákat,ha látom tvben vagy élőben elolvadok h de édesek,ilyenkor a barátom olyan megjegyzéseket tesz hogy megfogná és belerugna mint egy focilabdába hogy pattogjon stb...nagyon ledöbbenek ezeken és azt mondja ilyenkor h haha csak vicceltem..két éve járok vele érdekelne hogy egy pszichológus mit mondana erre miért mond ilyeneket?viccből se jutna eszembe soha..amugy full normális nem agresszív de félek nehogy egyszer kitörjön belőle a vadállat,elgondolkodtató hogy akarnék-e tőle gyereket valaha is...köszi a válaszokat előre is!

19/L


2009. aug. 28. 12:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
60%
nem vagyok pszhiologus, de sztem a barátod Conan a barbár :D
2009. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
54%
nem az a kimondott apa tipus es gyengeje nincs a gyerekekre mivel ilyen megjegyzesei vannak... nem érett... az h te olvadozol a gyerekek latvanyatol az lehet azert mert te ellentetben a baratoddal anyatipus vagy... lehet h a baratodnak csak ido kell... meg jopar ev h felnojon h korahoz.
2009. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%

szintén nem vagyok pszichológus, de a pasid értelmi szintje a viccein is tükröződik, Biztos nem tenné meg, de aki ilyen szinvonalon humorizál elég primitív lehet, mert ez nem gyegyerekesség, mert a normális gyerekek sem viccelnek ilyennel.

27/L

2009. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
26%

Szia! 22 éves lány vagyok. Nagyjából 20 éves koromig én is simán mondogattam hogy "de beletudnék rúgni" persze nem komolyan, csak úgy... nem szeretem a gyerekeket. Azóta nem mondok már ilyet, de kifejezetten most se szeretem őket. A családomban nincs kisgyerek, a környezetemben pedig alig. Ha rámbíznának egy gyereket egy délutánra jó eséllyel halálozna el mellettem és nem azért mert bántom vagy hasonló hanem mert egyszerüen nem tudom mit kell velük csinálni... A matektanáromnak akihez járok, van egy kisfia ilyen 2 éves forma, tudja hogy nem nyúlok hozzá gyerekhez mert szabályosan félek tőlük, úgyhogy poénból mikor jöttem elfele tőle a kapuban egy "megfognád egy pillanatra" felkiáltással kezembe rakta a gyereket. Anyám pont mellettem állt mert ő meg átjött valamiért (családi barátaink) csak remegő hangon tudtam neki könyörögni hogy anya vedd el tőlem mert még a végén elejtem és itt fog meghalni.......


De magamról tudom nem tudnám én bántani őket csak írtózok tőlük. Barátod meg csak poénkodik, én is mondogattam sokáig hogy megrugdosnám, most nem tudnék ilyet mondani mert eltelt már pár év azért én is komolyabb lettem... ne ítéld el barátodat a pasik amugyis később érnek mint a nők. Majd leszokik róla.

2009. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Én volt akit azért hagytam el mert verte a kutyáját...én nem akarnám ilyen emberrel tervezni jövőmet
2009. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok pszichológus, bár hallgattam elméleti pszichot az egyetemen 2 félévet. Egy fiatal ffitől ne várj mást. Soha nem fog olvadozni egy kisgyerek láttán, mert a ffi-attitűd nem ilyen. Egyrészt a ffiakban később kezdenek ébredezni az apai ösztönök, de még akkor sem lesznek soha olyan erősek, mint egy nőben az anyai ösztönök. Nincs a barátoddal semmi baj, éretlen még és poént csinál a dologból. Ne dramatizáld túl.
2009. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
30%

Igen marha magas intelligencia szinte vall nálad is, hogy egy ideig azt mondogattad hogy belerúgnék...úristen. Komolyan ez vicces? vagy erre hogy lehet írni, hogy nem komolyan mondtam mikor mondtam, Hanem akkor hogyan? viccből? vagy ezt érezted? vagy tényleg olyan primkók vagytok, hogy így jön ki belőletek az hogy nem éreztek a babák iránt semmit ( ami amúgy nem baj, egyéni jogod), csak valami kúltúrált formában is ellehet ezt mondani, nem ilyen ocsmányul, aztán meg azt mondani, hogy nem rosszból mondogattam én azt..... nemnormális primiív emberek mondanak válogatatlanul mindent. És nyugodtan le lehet ezért pontozni, de azért ebbe bele islehet gondolni, a hozzád hasonlókat akik ilyen idióták énis kinem állhatom, mégsem mondanám, hogy de belerúgnék, vagy megölnélek, vagy levágnám a karod...főleg nem egy csecsemőre.

27/N ismét

2009. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog. Komolytalan és éretlen még az apaságra. Ha úgy érzed, ohgy ő életed értelme és tőle szeretnél majd gyereket várj még ezzel a témával. sőt eljegyzés és házasság témával is.

Kb 3-4 év múlva lehet emlegetni.

Addig meg ne is törődj vele. Ilyenek.

Jah! S te is ráérsz még azon törni a fejed,hogy gyereke. De ha a szívedhez nagyon közel állnak és szeretnél velük foglalkozni akkor válasz olyan pályát:)

2009. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik hogy sokat komolyodtam már. Pl ez a hozzászólás lepereg rólam teljesen :) én leírtam az én helyzetemet, többet nem kívánok hozzáfűzni, amúgyis csak a kérdezőnek intéztem a hozzászólásomat.

Szóval mégegyszer: ne aggódj miatta úgyis kinövi, egyik kamasz sem marad ilyen örök életére.

2009. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
én is ugy gondolom h ez nem normális! és nem kifogás az éretlenség!az ember azt mondja amit érez!még ha nem is teszi meg de benne van hogy jó érzés lenne azért!nem arról van szó hogy olvadozzon tojok rá de ilyet akkor se mondunk!!és olyat is mondott h falhoz vágnám,meg igy ugy csavargatná ezt azt rajta és közbe röhögött..amugy köszi a válaszokat!:)
2009. aug. 28. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!