Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra, izgulás ellen mit?

Szorongásra, izgulás ellen mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára államvizsgázni fogok. Sajnos nagyon-nagyon izgulós vagyok, volt, hogy már el is ájultam szóbeli közepén, vagy elsírtam magam, vagy előtte hánytam stb.. Nem tudnátok ajánlani vmi homeopátiás készítményt, ami egy kicsit lenyugtatna? A Sedatif PC-t ismerem, de az ilyesmi ellen nem hat. Most a Nervenpflege nevű bogyóról hallottam, van esetleg vkinek tapasztalata vele?

És légyszi ne írjátok, hogy ne stresszeljek, meg készüljek fel rendesen stb... mert azért a 24 évem alatt már próbáltam mindenféle mentális módon megoldani ezt a problémát, de nem ment. Köszi annak, aki válaszol


2013. jan. 11. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Zene nagyon jó segítség, pl. vizsga előtt amikor várakozni kell vagy amikor utazol a vizsgára. Sokat tud segíteni ha nyugtatod magad, pl. hogy nincs semmi baj, gondolj arra, hogy nem tanultál felkészültén nem történhet baj. Ne stresszelj olyan dolgokon amin nem érdemes. Pl. menj lépésről lépésre, felesleges izgulnod az egész vizsgaidőszakon, koncentrálj mindig csak egy napra, egy dologra.


Természetesen gyógyszertárban lehet kapni stresszoldó gyógyszereket. Viszont a leírásod alapján ez édes kevés lesz neked. Ha semmi nem segít akkor orvoshoz kell fordulnod. Ajánlom, hogy már most vedd komolyan a tüneteket, mert később még rosszabb lesz a szorongás és egyre nehezebb lesz kezelni. Az orvos ráadásul tud adni neked megfelelő gyógyszert is.

2013. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ideje lenne megtanulni írnom: tehát arra gondolj, hogy tanultál :) ne arra, hogy nem ;-)
2013. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!