Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hisztek abban, hogyha valamire...

Hisztek abban, hogyha valamire sokat gondoltok az bekövetkezik? Ennyi erővel mindenkinek meglehetne az amit akar, és az miért van, hogy a legtöbb hipochonder a végén tényleg megbetegszik, MERT sokat gondol rá?

Figyelt kérdés
Akkor akármire gondolunk az bekövetkezik? Remélem nem mert nemc csak jó dolgokra gondolok, nem akarom, hogy a rosszak megtörténjenek.
2009. aug. 28. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvénye.

A hipochonder fél mondjuk a ráktól, álladóan a rák jár az eszében és a tünetei. Egy idő után elkezdi produkálni akár a tüneteket is, úgy hogy közben nem rákos. Ha ez továbbfajul megtestesül a "gondolata", persze nem biztos hogy rák formájában, de valami betegsége valóban lesz. ha ezt a jelet sem figyeli meg és tanul belőle, akkor valóban nagyon elfajulhatnak a dolgok.

A test a lélek betegsége, csak a testen ölt formát, hogy valamivel foglalkozni kell. Minden betegségnek megvan a lelki eredetű oka, erről van könyv is.

Mindezt az is bizonyítja, hogy aki pl. súlyos áttétes rákos betegségből épül fel, csupán mert azt tartja szem elött, hogy élni akar és élni fog.

Azért példálózom a rákkal, mert az egy rettegett betegség.

Van egy film is a vonzás tövényéről: A Titok az a címe, nézd meg szerintem.

2009. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem részben igen, mert pl. ha én arra gondolok, hogy nekem wc-re kell mennem, akkor 10 percen belül rám is jön a ... Vagy ha arra, hogy melegem van, akkor tényleg úgy érzem, mint ha melegem lenne.
2009. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne, hülyéség. Jó lenne, ha így működne, aki a föld felett akar járni 6 méterrel, az biztos elhiszi ezt a marhaságot is, csak ez sajnos nem így működik. Vannak dolgok, amiket nagyon szeretnénk, mégse fognak soha bekövetkezni. Such is life
2009. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennek a szabálynak 3 pontja van:

1.kérd!

2.Hidd el hogy megkapod!

3.fogadd be!


Én hiszek benne valamennyire,pl segített a felvételimnél is és most hova járok? Eltaláltad oda ahova felvételiztem:)

2009. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hiszek és már többször be is jött.
2009. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen az okés hogyha valaki saját magával kapcsolatos dolgokkal van így, mert részben a testünk a milyenk és mi irányítjuk.

De ha pl csak elképzeled h mondjuk találkozol egy híres szinésszel, és foylotn erre gondolsz, akkor az nem feltétlen igaz sztem..

2009. aug. 28. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha működne. Hiszek is benne, mert mit veszíthetek:D
2009. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez baromság.
2009. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állítólag csak az indigógyerekeknek megy:D
2009. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok!

Szerintem az nagyon lényeges ebben a "teremtésben", hogy mennyi érzelmet viszel bele.

Két lábon járó mágnesek vagyunk és az hogy mit vonzunk attól függ, hogy mit érzünk és érzéseink által milyen rezgést bocsátunk ki, mert ugyanolyan rezgést fogunk bevonzani.

Pl. ha valaki nagyon erősen gondol a lottó 5-re , DE! közben reménytelennek érzi azt hogy ő valaha is nyerjen , hiszen úgy véli, hogy neki nem lehet ekkora szerencséja...stb., akkor az életben nem lesz 5-ös találata.

Hatékonyan "teremteni" pozitív dolgokat meg kell tanulni és gyakorolni kell, mert sajnos a mai világban a negatív teremtések vannak túlsúlyban.

Sajnos az zökkenőmentesen megy szinte mindenkinek, hiszen csak meg kell nézni , milyen gondolatok vannak az emberek fejében, mitől félnek ...stb.

Akit érdekel szívesen ajánlok pár könyvet a témában , írjon privit, van olyan amit el is tudok küldeni.

Szép napot!

2009. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!