Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha úgyérzem...

Mit tegyek, ha úgyérzem semmit nem tudok hiba nélkül végezni szorongás miatt? Folyamatos kudarcok érnek. Mit tegyek ha mások folyton kritizálnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindíg én vagyok a hibás.

2013. jan. 13. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia



Énis szorongtam nem is kevés időn át. Ha gondolod lesd meg a blogom (nem reklám akar lenni) Itt leírom a történetem és a gyógyulásom. [link]


Ha pedig gondolod dobj az oldalon kintlevő címre egy levelet, szívessen meghallgatom a történetedet.

2013. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én s szorongok nagyon...minden helyzetben..káosz az egész életem..egyhangú..és semmit sem ér....és ez nem fog változni...mert nem tudok változni...kezdenek testi tüneteim is lenni, eddig is voltsk..de most a szivemre megy rá...
2013. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mit értesz szorongás alatt?
2013. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudom, nem vigasztal, de én is olyan helyzetben vagyok, mint a kedves Kérdező, és mint 2. Válaszoló.

Munkanélkülin vagyok, 3 hét múlva lejár, és képtelen vagyok munkát keresni, mert az emberek levágják, hogy vm nem stimmel, mindig minden rossz, amit én csinálok, és én is értelmetlennek érzem, mint 2. Válaszoló.

Ha kritizálnak, támadj! Védd magad, de ne mentegetőzésekkel! Tudom, nem biztos, hogy működik. Én már ezért vagyok képtelen munkát keresni. Inkább meghalok. Remélem pár doboz Xanax elég hozzá némi alkohollal.

2013. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, áljunk csak meg, ti mit értetek az alatt, hogy szorongás? A szorongás egy tárgy nélküli félelem ami testi tünetekkel is jár. Nektek ilyen problémátok van? Mert így első olvasatra nekem nem annak tűnik (ez szól mindhármotoknak)
2013. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én ha kilépek az utcára rögtön szorongok....ha már rám néz egy ember...rögtön h mit gondolhat róla...nagyon rossz igy élni

25 l

2013. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

utolsó válaszoló,

én is ugyanígy vagyok, és annyira idegesít már hogy ennyire érdekel hogy mások mit gondolnak, de nagyon nehéz ezen változtatni. nekem még társul emellé izzadás is ami elég kínos valamint egyéb tünetei a szorongásnak. :(

2013. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően én is hajlamos vagyok erre a szorongásos témára, de úgy vettem észre, hogy ha sporttal levezetem a stresszt, az jó hatással van az önbecsülésemre is.


Próbálj ki valami újat, ami kizökkent a hétköznapokól: új hobbi, sport, akármi.


Pl járj el futni. Itt nem kell semmilyen technikát megtanulni, futni mindenki tud. És ahogy majd javul az állóképességed, nőni fog az önbizalmad is, így egy idő után nem fogsz bebújni a csigaházadba.


Hidd el, nekem is sokat segít! ;)

2013. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Betegségek 80% pszichoszomatikus. Olvasd el a Dianetika könyvet, abban benne van hogyan alakul ki és a MEGOLDÁS is!
2013. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekemis az izzadás ami nagyon zavaró :/ #7/9
2014. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!