Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne kiszabadulni a...

Hogyan lehetne kiszabadulni a szorongásos tünetek karjaiból?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve, hogy depresszióval pszichoterápiával kezelnek. A depresszióból sikerült kijönnöm, de közben kialakult a pánikbetegségem, a szorongásaim pedig megmaradtak. Most kaptam frontint és stimulotont. Nem szeretem a gyógyszereket, de kiakarok kerülni ebből az ördögi körből. Esetleg valamiféle tanácsok?

2013. jan. 10. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Erős testi edzés ( futás, kerékpár,úszás,...) és pszichofitnesz. Így a bogyókra nem lesz szükséged.
2013. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémáim voltak, és én is gyógyszerekre bíztam magam sajnos! Tavaly szeptemberben elmentem egy Pszichológushoz az többet segített ez alatt a pár hónap alatt mint Pszichiáterek az évek alatt. Pedig csak hetente egyszer 1 órát járok! Keress egy jó Pszichológust aki segít feltárni a probléma okát! Nem tüneti kezelés kell hanem az okot kell megtalálni és akkor el is fog múlni gyorsan az egész!
2013. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom a nyersétkezést. Látszólag ugyan semmi összefüggés, de ez ne tévesszen meg. Ha utánaolvasol, megdöbbentő tényekre fogsz rájönni.
2013. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bevált a Stimuloton?
nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!