Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy uralni tugyjam...

Mit tegyek hogy uralni tugyjam a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Egy boldog kapcsolatban elek es...megis kisertenek ojan dolgok amelyekrol tudom hogy nemigaz...de nemtudok ellene tenni. Es felek h a rossz gondolataimmal agamhozvonzom a vegzetem
2008. jún. 1. 19:09
 1/8 anonim válasza:
23%

TUGYJAM??????????????????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Előbb tanulj meg írni, aztán gondolkozz!


Csak hogy ne gondolkozz, hogy lenne helyesen: TUDJAM.

2008. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Van itt még mág hiba is. Pl.: "ojan" = olyan, "nemigaz" = nem igaz, "nemtudok" = nem tudok. És azt, hogy "agamhozvonzom a vegzetem" azt egyáltalán nem értem!

Szóval, csatlakozva az előttem szólóhoz, legelső lépés nyelvtant tanulni, azután sokat olvasni, de igazán sokat és értelmes könyveket. Ezután valószínűleg nem lesz az a sok zagyvaság a fejedben.

2008. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem azért tette fel ezt a kérdést hogy helyesítási tanácsokat osztogassatok!

Szerintem foglald le magad valamivel.pl:Nézz filmet,járj moziba vagy játsz a gépen különböjő zátékokkal esetleg logikai dolgokkal foglald le magad pl:sakk,keresztrelytvény stb.Ez nekem mindig használt.Ilyenkor hamar elfelejtem a gondolatokat és csak a feladatra koncentrálok :)

2008. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Látom azért neked is van mit pótolni helyesírás terén. Egyébként igazán jó elfoglaltság a tanulás és az olvasás, amiről írtam. (2.hozzászóló)
2008. jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld elfogadni és megvizsgálni őket. Nem a valóságtartalmukat, hanem hogy honnan jöhetnek, illetve hogy milyen behatásokra jelennek meg az egyes gondolatminták.

Ha nem harcolsz velük, hanem elfogadod és nem tulajdonítasz nekik nagy fontosságot, akkor el fognak tűnni :)

2008. jún. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az is magas,hogy egyáltalán van, aki melletted marad.Ennyire buta és primitív ember kevés van a földön.Csatlakozom az előttem szólókhoz inkább olvasni és tanulni kéne.Egyáltalán tudod mit jelent a "végzet"?Én a Te helyedbe használnám a helyesírási szótárt,mielőttleírok valamit.
2008. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
mielőtt leírok
2008. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Például tanulj meg írni. :)
2010. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!