Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a helyzet, hogy egyik...

Az a helyzet, hogy egyik osztálytársam a barátnőmnek elmondta, hogy vágja magát. A barátnőm pedig nekem. És erről elvileg én nem is tudhatnék, de elmondta mert kétségbe volt esve. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mi közötök van hozzá? Mintha a szomszédom átjönne ugatni, hogy ezt ne így vagy ne úgy csináljam.
2013. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet ,hogy most nem tudtok mit csinálni ... Vagy bevallod neki,hogy tudsz róla ( bár ennek nem sok értelmét látom ) vagy hallgattok és várjátok a fejleményeket
2013. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudod,azért akartunk bele szólni,mert el is fertőződhet és azt nem szeretnénk!(1.komi)Oké csak elmondani nem szeretné de viszont így kicsit nyugtalanít,de annyi esze csak van 13 évesen hogy nem lesz nagy baja.
2013. jan. 17. 15:01
 4/5 anonim válasza:
Ez nem normális dolog! Ha más nem, hát a barátnőd próbálja meg lebeszélni. Csináljatok esetleg valami közös programot, hátha oldja benne a feszültséget, de ne hagyjátok szó nélkül! Mivel ez szerintem annak a jele, hogy fel akarja hívni magára a figyelmet, ne hagyjátok elfajulni a dolgot azzal, hogy nem veszitek észre, hogy valami baja van!
2014. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valószínűleg valami nagy fájdalom érte azért vágja magát.

a barátnőd pl hívja el valahova beszélgetni erről, mert ebből komoly dolgok is kisülhetnek.

2016. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!