Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális ha én ilyen vagyok?

Az normális ha én ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Kamasz koromban sose voltak érzelmi hullámzásaim. Gondolkodásomat semmilyen érzelem nem befolyásolja, de még ha iszom akkor is ugyanúgy gondolkodom csak fizikailag érzem a különbséget (nem tudok egyenesen menni stb.). Annyi különbség van, hogy ha jól érzem magam akkor könnyebben motiválom magam. Soha nem volt dührohamom soha nem ordibálok ha ideges vagyok, nem is értem, hogy mások miért csinálnak ilyeneket, nincs értelme. Eddig úgy voltam vele, hogy ez a normális, de úgy látom, hogy ez másoknál nem így van.
2013. jan. 15. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzelmeid amúgy mennyire vannak? Mert az egy dolog, hogy mennyire mutatod ki.
2013. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pozitív érzelmeim vannak, de negatív nem nagyon, meg nincs nagy hatásuk rám csak tudomásul veszem őket, mint amikor eszem és valami nem jó akkor tudomásul veszem, hogy ez nem jó és nem eszek ilyet többet.
2013. jan. 15. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó neked:) Több ilyen embert szeretnék a környezetemben látni.
2013. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!