Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, ha időnként...

Normális az, ha időnként átrendezem a lakást?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy kell a változatosság. A férjem szerint ez nem normális. Szerinte az a normális, ha éveken keresztül, minden ugyanazon a helyen és polcon van.

Nekem meg egy idő után unalmassá válnak a dolgok és az ágyat áttolom egy másik oldalra, vagy egy-két kisebb szekrényt egymás mellé tolok, esetleg a fotelt és a hintaszéket felcserélem, vagy a polcon a könyveket egy másik polcra rakom. Kb. évente, néha félévente csinálom. Ez tényleg beteges? Előfordul, hogy 1-2 évente egyszer a konyhaszekrényben is megcserélek dolgokat, amit sűrűbben használok, azt előre pakolom. A férjem dolgozó szobájában nem nyúlok soha semmihez, az az ő birodalma. Általában a saját szobámat rendezgetem, néha a konyhát és a gyerekszobát. A kislányunk 20 hónapos és úgy vettem észere, őt nem zavarja, sőt szereti, hogy egy-két dolog új helyre kerül.



2013. jan. 13. 00:09
 1/8 anonim válasza:
100%

Általába az összes nő ilyen.

Férfiak meg utálnak keresgetni:D

2013. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy utálja, ha nem találja a teaszűrőt, de miért baj, ha megcserélem a heverőt és a komódot?
2013. jan. 13. 00:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyet csinálni, de semmi kivetnivalót nem találok benne. Lehet az a férjed baja, hogy akkor keresi a cuccait?
2013. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kapcsolatban nincs olyan hogy normális-nem normális. Van aki a változatosságot szereti, míg más az állandóságot. Különbözőek vagyunk.
2013. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem vagyok őrült? Ez jó hír! Már kezdtem aggódni, hogy bekattantam. Igazából ezt gyerek korom óta csinálom (most 34 vagyok). Mindig átrendeztem a szobámat és anyám soha nem mondta, hogy bármi bajom lenne. A férjem morog állandóan, hogy ez nem normális dolog. A féltestvérem teljesen az ellentétem. Neki kb. 15 éve ugyanúgy néz ki a szobája.
2013. jan. 13. 00:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még külön jót is tesz! Nem fog úgy elkopni a memóriád öregkorodra ;)
2013. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak támogatom aki azt írta, hogy a nők ilyenek. Nálunk dettó ez van. Nekem a lényeg, hogy a gatyáim a pizsamám, meg a zoknijaim mindig ugyanott legyenek.
2013. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

alakáshoz nincs energiám,

de a képernyőmet átszínezem :)

2013. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!