Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezhet ilyen ember aki. ,...

Létezhet ilyen ember aki. , vagy csak nem találtam még meg a megfelelő társat?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom hogy az utóbbi:)

de kicsit most előjött bennem, mert utazásom során beszélgettem egy lánnyal, és szép volt, de én ugye, mivel tetszett picit zavarban voltam és meleg is volt, vörösödhettem is.. azért ezt már nem csípem 27 évesen. Idelye lenne kinőni:)

Nem éreztem a végén hogy megfogott volna benne valami is, nem is igazán Önmagam voltam, de gondolom ezzel más is van így elején. Sokat vagyok egyedül, barátaim nincsennek társasági életet nem élek jóformán. Utjaim során próbálok emberekkel beszélgetni (lányokkal).

Azt is megfigyltem magamon vannak napszakok mikor kevésbé (abszolút nem) vagyok izgulós pl reggelente, de estére könyebben előjön..ilyen helyzetekben, ez valami hormon lehet.

Sokszor azt érzem olyan idegenül vagyok lány közelében, idegen a helyzet. De sztem ez azért lehet mert kevés tapasztalatom van főleg az általam indított ismerkedésben, és egyáltalán az emberi párkapcsolatokban.

De ezen változtatni kell és csak úgy megy ha veszem a kezdeti "nehézséget".

"De néha tényleg megfordul a fejemben, ennyire monogám lennék, vagy nem találkoztam még a megfelelő lánnyal?"


2013. jan. 15. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Néha tényleg zavar már ez a "zavarban " vagyok téma.....
2013. jan. 15. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem találkoztál még megfelelővel. Netes ismerkedést próbáltad már? Hátha ott egy picit könnyebb.
2013. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg annyira le tud hangolni ez a mélyről jövő "szomoruság" és ilyenkor hirtelen tör rám és elönt, ami már nem átlagos...vannak olyan pasasok akik annyira tudják mit kell mondani a nőknek, az a magabíztos 500as mosoly stb.. én inkább a természetesség híve vagyok nem a... és így néhányszor feljön bennem hogy szeretném így kezelni a nőket, nem m... nem megy. Dehát beszélek itt mikor jóformán most kezdtem el kezdeményezni előzmény nélkül, magamtól a nőknél.

És próbálom tényleg Önmagam adni, nem megjátszani, stb..tényleg normálisan ismerkedni. Csak néha ez a "zavarban vagyok idegen helyzet" bezavar...


kezdeti ismerkedés után, a nyomulásban nem látok fantáziát, számomra szükséges kis bátorítás pl valahogy érezteti hogy Őt is érdeklem könyebben lépek és alakul..


Netes ismerkedés, hm tudnék magamról képet felrakni..:) így nem.

2013. jan. 15. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan zavarba vannak ám ismerkedésnél, még a nők is. Vannak helyzetek, amikor szinte nem is gondolnád álmodban sem, hogy ott pl. megismerhetsz valakit.

Nem kell a nagy duma, azt idővel úgyis kitapasztalod mit szeretnek a nők hallani. :)

Neten meg nem muszáj képet feltenni, ha valakivel kicsit levelezgetsz utána is ráér.

2013. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam soha ilyenek miat írni, de IDEJE!!!!! Amúgy emlékszem erre a mélyről jövő szomorúság kérdésedre és szerintem hagyd abba a siránkozást, mert ez egy lánynak nem jön be!
2013. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezért írok ide, az életben nem teszem, ide beírom és kész. De köszönöm a hozzászólásokat! Tied is.

Vannak ilyen pillanatok.

2013. jan. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!