Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kineziológiával gyógyult...

Kineziológiával gyógyult valaki már meg? Tapasztalatokat kérhetnék?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
csak kineziológiától nem,de ha mellette IGAI orvos is kezel,és PLUSZ kineziológia,úgy lehet!!!
2013. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már igen. Többször is voltam már kineziológusnál, mindig mással. Pár évvel ezelőtt elfogott valamilyen pánikbetegség-szerű dolog. Abban az időszakban mindentől rettegtem, volt,hogy majdnem üzenetet küldtem az otthoniaknak a buszról, mert úgy éreztem, hogy biztosan történik valami a busszal és meghalok... még jó, hogy a józan eszem visszatartott. Elmentem, oldottunk, kiderültek a bajok, és mintha elfújták volna.

A másik érdekes esetem később az volt, hogy egyfolytában pisilnem kellett. Ez olyan szinten gátolt mindenben, hogy nem mertem már elmenni otthonról, mert azon aggódtam, vajon lesz-e wc. Hosszabb út előtt 6-7 órákat szomjaztam, de még így se volt mindig eredményes a dolog... Aztán megint elmentem, oldottunk, meg Bach-virágterápiás cseppeket is kaptam. Szépen lassan javulni kezdett a dolog, sőt, a környezetem meg is jegyezte, hogy nahát, kigyógyultam belőle. Ez olyan szinten megkeserítette már az életemet, hogy nagyon hálás vagyok, amiért helyretett, főleg hogy nagyon sokat buszozom.

2013. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált.
2013. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AB.ka válasza:
Mindenképp érdemes kipróbálni. Ha bejön, nem kell orvos, gyógyszer. Nekem bejött.
2013. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam egy nagyon jó kineziológusnál, de drága (7000Ft-ot elkért egy alkalomért). És nagyon nagyon jól esett, hogy valaki foglalkozik velem lelkileg. Sajnos annyira drága, hogy kétszer voltam csak, ami nem volt elég. Ennyit nem tudok kifizetni, vannak más kötelezettségeim is.

Segíteni nagyon segít, de sok időt kell magadra szánni, a változásokra, és nem egy olcsó dolog.

2013. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban nem olcsó, én 6000 Ft-ot fizetek alkalmanként, de az legalább 2 óra szokott lenni, ami óradíjban 3000, az annyira nem is rossz, ha az átlaghoz hasonlítjuk.


Én nagyon sokat fejlődtem lelkileg a kineziológia segítségével, és úgy néz ki, hogy nálam is egy ilyen pánik-szerű problémát sikerült kioldani/megoldani. Persze gondolom, sok minden közrejátszik egy ilyen probléma létrejöttekor és megszűnésekor, de két dolog biztos:


1) Nem szedtem gyógyszert, nem voltam pszichológusnál vagy pszichiáternél. Sportoltam és meditáltam is mellette, de határozottan nem olyan nagyon sokat, a sport pedig sajnos szerintem csak segít a komoly bajokon, de megoldani önmagában (a stressz csökkentésével) nem tudja.

2) Pár hónapja tünetmentesnek mondhatom magam. Nem voltam beteg, de komoly bajom volt, elhiheted, kedves kérdező.


Szóval mindenképpen érdemes kipróbálni. Persze, ha beteg vagy, menj orvoshoz, de ne hidd el, hogy orvos vagy gyógyszer nélkül lehetetlen meggyógyulni akár komolyabb bajokból is, mert lehetséges (és itt nem csak pszichés problémákról beszélek).

2013. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!