Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bevennék 3 mg Xanax Retard...

Ha bevennék 3 mg Xanax Retard SR-t, hogy elaludjak, és félálomban felvágnám az ereimet, mennyi az esélye, hogy meghalnék?

Figyelt kérdés

Csak mert ha már annyi Xanax se csinálna ki, amennyi egy lónak is elég lenne, hátha van vm trükk az érfelvágásban is, hogy véletlenül se tudjak meghalni.

Akkora szemétség, hogy nálunk nem lehet fegyvert venni! egy .44-es Magnum mindent megoldana! Nem is fájna, mert addigra az agyam már a falon lenne, mire érzékelhetné a fájdalmat.



2013. jan. 17. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Te sem akarsz meghalni igazából, mert ez nem kifogás amit leírtál :)
2013. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
annyira tipikusak ezek a figyelemfelkelto szarok..meg mar unalmasak is.ha megakarnad olni magad akkor megtenned.meg amugyis mifassag a kerdes??:Dhaggyad mar magad te unatkozo gephuszar
2013. jan. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
ha megiszok egy pohar tejet es levagom a fejem mennyi az eselye annak hogy meghalok?
2013. jan. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Elhatárolódom az előző válaszolók hozzáállásától. Először is, nem kötelező elolvasni és válaszolni egy kérdésre. másodszor, saknálatos az empátia hiánya, ha már válaszolni igyekeztek.


A plafonon vagyok az olyan válaszoktól, hogy "úgyse tennéd meg, mert ha valóban az akarnál lenni, akkor nem rinyálnál, hanem megtennéd". Egyfelől, az állítás nem helytálló, a tényleges öngyilkosságokat is gyakran megelőzi a figyelemfelhívás valamilyen formában. Ha nem hiszed, olvass utána. Másfelől, vajon miért panaszkodik? Mert problémája van! Talán saját magával, talán a környezetével. Talán maga is ki tudná húzni magát belőle, talán csak más segítségével. Ha válaszolsz, neked az a dolgod, hogy segíteni próbálj. A gyűlölködő válaszok átgondolatlanságról és az empátia hiányáról szólnak, és legtöbbször nem javítanak a kérdező helyzetén.


---------------------------


Amit a kérdezőhöz intézek: ha valóban öngyilkosságot fontolgatsz, érdeklődnék, hogy miért?

2013. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
ne legyel mar ennyire naiv.:Dez egy kis nolifer aki unatkozik es ezert irta ki ezt a szart.de mivel latta hogy senki leseszarja ezert nem is valaszol..
2013. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak 3 mg ? egy lónak elég lenne! Én egy 20 éves srác vagyok és hát 5 Mg is volt már bennem! és egy dolgot éreztem nem szorongok olyan erősen és kerva álmos vagyok :D
2013. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ez egy kis nolifer aki unatkozik es ezert irta ki ezt a szart"


Ez csak következtetés a részedről. És tájékoztatlak róla, hogy téves. Ha azért jöttél volna, hogy segíts, és a kérdező bizalmába kerültél volna, magad is meggyőződtél volna erről – de hát te csak beszólni jöttél.


Nem te vagy véletlenül egy kis nolifer, aki unatkozik, és ezért szólt be?

2013. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne vegyél már be semmi sz@rt......

ÉLJÉL!!!!!!aZ ÉLET CSODÁLATOS....:)

2013. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nulla. Bennem nemhogy 5, de 35 mg (70 szem) volt, és simán élek. Ezzel nem lehet meghalni. Érvágással pláne nem.
2013. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!