Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok boldog lenni?...

Miért nem tudok boldog lenni? Miért kínzom magam hülye gondolatokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, és egyszerűen nem tudok továbblépni egy srácon. Miatta bántom magam, állandóan azon agyalok, hogy nem voltam neki elég jó, hogy csúnya vagyok, soha snekinek nem fogok kelleni. Próbálom elterelni a gondolataimat, sportolok, sokat vagyok barátokkal, olvasok, mindenfélét csinálok, mégsem tudok boldog lenni, mindig szidom magamat. Pedig minden ismerősöm szerint a srác az összes csajjal így bánik, mindenkit csak kihasznál. Mások hamar túllépnek, én nem tudok :( Utálom magamat. Mit tehetnék, hogy ne legyen ez a sok negatív gondolatom, és meglássam a jót is a dolgokban?


2013. jan. 23. 20:53
 1/1 anonim válasza:
szerintem egyszer ülj le,és gondold végig,hogy miért magadat bántod,ha a srác elbánt veled,és minden csajjal így bánik?tanuld meg értékelni a szépet és a jót magadban :)
2013. jan. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!