Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megtudhatja valaki ha elmegyek...

Megtudhatja valaki ha elmegyek Pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nagyon depressziós vagyok, ezért elszeretnék menni Pszichológushoz de még kiskorú vagyok szóval a szüleim felelnek értem.Megtudhatják valahogy?A Pszichológus szólhat a szüleimnek vagy megtudhatja bárki is?Ugye nekik is van titoktartási fogadalmuk?Ja és hogy tudnék pszichológus járni?Kit keressek fel?
2013. jan. 26. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Bármikor elmehetsz. Olyan, mintha a háziorvosodhoz mennél. Orvosi titoktartás, tudod.. :D Nem tudja meg senki.
2013. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és kihez menjek időpontért? a háziorvosomhoz?
2013. jan. 27. 00:09
 3/5 anonim válasza:
A legközelebbi kórház pszchíjátriáján kell bejelentkezni. Adni fognak idöpontot, akkor kell megjelenned. Elmondod a problémád, és valöszínú felír valami gyógyszert. Nem hiszem, hogy neked ennyire radikális szerekre lenne szükséged, de ahogy gondolod. Jobbulást!
2013. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha senki nem arra szocializálná a kérdezőt, hogy szerért menjen a pszich-ológushoz/-ihiáterhez. Azért menjen el, hogy meghallgassák a problémáját, és közösen kidolgozzanak valami stratégiát a megoldására. Lehet lepontozni...


A kérdésre a válasz: amennyire én tudom, olyan nincs, hogy szólHAT. Vagy szólnia kell, vagy a beleegyezésed nélkül nem teheti. De nem tudom, hogy mi a szabály most. Elvileg a gyereknek is joga van valamiféle magánélethez. A sulidban nincs iskolapszichológus? Ha van, első körben őt lenne célszerű megkérdezni mindarról, amit tőlünk kérdeztél, és a kapott információ birtokában vagy beavatni a probléma többi részébe, vagy nem.

2013. máj. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is voltam pszihológusnál és szart sem csinált csak rajzolgattunk meg mindenfélékről kérdezgetett aminek semmi köze nem is volt ahhoz amiért én odamentem már ott tartottunk hogy én szóltam neki hogy ezt meg ezt beszéltük meg akkor mégiscsak arról kéne beszélni amit azt elején elmondtam hogy mi a baj.Összesen 5 pszihológusnál jártam és mind egy nagy határ fos volt csak nyomják a semmit ennyi erővel egy esernyőnek is elmondhatod a gondjaidat szerintem azzal még többre mennél szóval ha megoldást akarsz akkor már inkább pszihiáter kellene de elég drága volt a pszihológushoz járás is szóval azzal számolnod kell hogy kiskorúként (ha csak nem dolgozol) elég nehéz összekaparni a pénzt rá.
2015. júl. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!