Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok koncentrálni rendese...

Nem tudok koncentrálni rendesen, valaki tud megoldást adni a problémámra?

Figyelt kérdés
Suliban hiába próbálok figyelni, egyszerűen a figyelmem pillanatok alatt elkalandozik, akárhogy is próbálok magamon erőt venni. Így szinte az egész délutánom elmegy a tanulással, ami ilyen hátrányokkal kínkeserves, hiszen kb. amire végzek a leckékkel már mehetek is aludni, és nincs időm kikapcsolódni. És persze elég nagyon az elvárások itthon, hiszen kéne hoznom így 12.-ben is a kitűnőt, meg a jó felvételi pontszámokat, de egyre kevésbé bírom ezt az örlődést a figyelemzavarom miatt. Egyébként pajzsmirigy-túlműködésem is van, úgy hallottam ez is befolyásoló tényező lehet. 18F

2012. szept. 5. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám nekem is, és áprilisban derült fény rá, hogy diszkalkuliám van, és egy enyhébb diszlexiám is van. A továbbtanulás miatt nem kaptam meg a diszlexiás papírt, mert akkor nem tanulhatnék tovább, viszont felmentettek matekból. Szerintem menj el egy nevelési tanácsadóban, biztos tudnak segíteni!
2012. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!