Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok koncentrálni semmire...

Nem tudok koncentrálni semmire, főleg nem a tanulásra. Pedig holnap fontos TZ-t írok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már hetek óta tart ez az állapot... régebben jó tanuló voltam, most félévkor viszont nagyon rossz lesz az átlagom. Valamiért elment a kedvem mindentől, attól is amit régen imádtam csinálni. Koncentrálni semmire sem tudok, sokmindent elfelejtek és legszívesebben aludnék egész nap.

Mit tehetnék? Kb 30 oldalnyi anyagot kéne átolvasnom, megtanulnom holnapra, mert ezen múlik, hogy bioszból 2-es leszek-e... :( 15/L


2011. dec. 11. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
30 oldal az semmi. Gondolj arra, hogy ha ezen túl leszel, azt csinálsz, amit akarsz. Ráadásul kettesre megtanulni az anyagot nem nagy cucc. Ha ez nem vigasztal, vigasztaljon az, hogy nekem 200 oldalnyi pénzügyet kell benyalnom keddre. :D
2011. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aludd ki magadat,utána könnyebben fog menni a tanulás. Borzasztó, hogy nem tudtok tanulási módszereket.

Fogj egy darab papírt, írd rá azokat amik foglalkoztatnak. Végére írd oda, hogy ZH után foglalkozom vele. tedd le az asztalra és ha kipihented magadat nyomás tanulni

2011. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2., amit írsz, az szerintem nem tartozik a tanulási módszer kategóriába.
2011. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak a probléma az, hogy a könyvben elég össze-vissza van minden leírva, úgyhogy ki kell jegyzetelnem őket, ha normálisan meg akarom tanulni. Én könyvből nagyon nehezen tanulok.


És ennek a dogának nem 2-esnek, hanem 4-esnek kell lennie. köszi a válaszokat.

2011. dec. 11. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!