Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most valamilyen " betegseg"...

Barbie girl kérdése:

Ez most valamilyen " betegseg"lehet vagy mi?

Figyelt kérdés
ugyerzem semminek nincs ertelme ,rengeteget sirok es vagdosom a csuklom vagy epp a combom ,olyankor megnyugszom ,volt hogy annyira rosszul voltam hogy alkoholt ittam es beakartam magam gyogyszerezni ,sokszor gondolok ongyilkossagra ez most mit jelenthet?

2013. jan. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez depresszió. Menj orvoshoz! Fontos,h foglalkozz vele,mert romolhat és valóban öngyilkosság lehet a vége!!
2013. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Depresszió. Keress fel egy szakembert!
2013. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyik baratom szerint ez csak bpd es hogy az ido majd helyrehoz...
2013. jan. 29. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvatosan az idővel! Ezekben az esetekben az idő általában rontani szokott!
2013. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vagdosás egy önkárosító folyamat, melynek során a felgyülemlett belső feszültségedet, frusztrációdat vezeted le. Ha sokszor gondolsz az öngyilkosságra mellette, akkor ez súlyosabb depresszió, amit az idő, ahogy előttem mondta valaki, tényleg súlyosbít.


Mindenképpen pszichiáter felkeresését javaslom, egy kis pszichoterápiával kiegészítve. Mielőtt véletlenül sikerül az öngyilkosság.

2013. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj lovagolni. Annál jobb gyógyszer nincs.
2013. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!