Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hülye lettem? Mi bajom van?

Hülye lettem? Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Éjszaka gyakran kimegyek szétnézni mert hangokat hallok, néha olyan mintha valaki beszélne de nem értek belőle semmit, néha olyan mintha valaki mászkálna a házban, kimegyek többször is körülnézni de sehol semmi. Még az udvarra is kimegyek mert ott is lépteket hallok. Van kutya, riasztó is de mégis ki kell mennem. Ez csak éjszaka van, de néha előfordul nappal is. Mi lehet ez?

29/F


2013. jan. 30. 11:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy csak túlságosan féltem a gyerekemet és a feleségemet?
2013. jan. 30. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem félted a családod és ezért este beképzeled a hangokat , vigyázni akkarsz rájuk! :) Rendes ember vagy :)

Volt a múltba hogy betörtek hozzátok? Lehet nem akkarom hogy mégegyszer megtörténjen, vagy volt valami baleset? Amiba megsérült valaki?

2013. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lelkigond vagy neurológiai gond, vagy szellemek mászkerálnak. Hát de nem?
2013. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában az ember, ha kicsit fél valamitől éjszaka, a sötétben oda képzelhet dolgokat. Velem is előfordult, meg szerintem már mindenkivel. Egy halom ruhát például valami szörnynek néztem az éjszaka sötétjében.


Ha ez nappal, más körülmények között nem fordul elő, nem hallasz hangokat; akkor nincs semmi szellemi problémád.

2013. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!