Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ha már nagyon...

Mit tehetek ha már nagyon kibírhatatlan az állandó szorongásom?

Figyelt kérdés

Van egy nevezett dolog és már nem bírom. A frontint hiába szedem nem használ semmit. Az érzéseim szerint vesztésre állok és nagyon félek mert attól nem tudok elmenekülni. Sokszor szédülök és úgy érzem a szívem majd kiugrik a helyéről.


Bocsánat nem akartam senkit sem felidegesíteni a kérdésemmel. Ha valaki negatívan válaszol én megértem. Nem fogok érte haragudni.


2013. jan. 30. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az életkörülményeid megindokolják ezt a mérékű szorongást?
2013. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nos, nyilván meg van az okod. Lehet,hogy jót tenne, ha elutaznál, vagy keresnél valakit akinek el tudsz mondani mindent, esetleg pszichológus. De gyorsan csinálj valamit, mert egy ismerősömmel is hasonló képen kezdődött aztán 5 hétig kórházban volt.Most már jobban van, kap gyógyszereket, de figyelj oda, nehogy valami nagyobb bajod legyen.
2013. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!