Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le az orrturkálás...

Hogy szokjak le az orrturkálásról? Ciki, de sztem rohadtul kényszeres tevékenység.

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

önfegyelem


fiú,vagy lány?

2009. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak akkor turkálok az orromban mikor mások nem látják

de ha van nálam papir zsepi inkább azt használom

2009. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj, de hány éves vagy? Sztem egyszer tükör előtt turkálj az orrodban,akkor látni fogod hogy ez mennyire gusztustalan, és amikor rád jönne, gondolj arra, hogy mások most azt látják , amit te akkor a tükörben:D Amúgy meg önfegyelem kérdése, ha tényleg zavar, és nem akarod csinálni,le fogsz szokni.Mellesleg ha pl. lány vagy, énnálam pl. bíztos h semmi esélye nem lenne egy csajnak, akinek ilyen szokása van:)
2009. szept. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
F/19, és csak ha nem látják.
2009. szept. 3. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose fogom megérteni, hogy ha lány csinál gusztustalan dolgokat (fingik, böfög, káromkodik, neadjisten RÉSZEG!!) akkor miért ítélik el jobban az emberek??? Főleg a férfiak! Ha pasi csinálja ezeket, az is ugyanilyen undorító!!! Gondolkodjatok már el ezen! Mi is ugyanúgy működünk, emberek vagyunk!

Bocs az offért, de kicsit idevág...

29/L

2009. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Igen emberek vagytok, de azért nem ugyanúgy működtök xD Ez volt az off.

Nem off: Szerintem próbálj sose rá gondolni xD na jó ezt most könnyű így mondani, de nekem pl. az a bajom hogy este elalvás előtt mindig mindenféle gondolatok jutnak az eszembe, zenék, a napok történései, mit hogy fogok csinálni stb stb stb... és emiatt nem tudok elaludni. De nekem az segített, hogy arra koncentrálok, ha becsukom a szemem, hogy egyszerűen nézem a sötétséget. Ilyenkor szinte kikapcsol az agy:) Valami ilyesmit kellene kitalálni orrturkálás ellen is xD

2010. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!