Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akit megerőszakoltak, az...

Akit megerőszakoltak, az mennyi idő alatt tette túl magát rajta?

Figyelt kérdés
nekem 6éve nem megy,segítséggel is.igaz,nem "simán" erőszak volt,súlyosan bántalmaztak is.nektek hogy sikerült?
2013. febr. 4. 15:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
azota nincs szexualis eleted? azert csak nem...
2013. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos néha egy élet is kevés. Most láttam a Sejt c. filmet. Ott nem erőszakolták meg a kis srácot (bár ki tudja?) de súlyosan bántalmazta az apja.

De te nem fogsz úgy járni, nyugi. Sok év kell neki, és nagyon pozitív környezet, élmények, segítő, megértő, szerető emberek.

2013. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
de volt és van,de egyszerűen beteg az is,és csak szenvedek tőle.sorra járom a terapeutákat,de senki sem tud segíteni.talán nem tudom elfogadni még mindig..
2013. febr. 4. 15:27
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nálunk az apám folyton verte anyámat, nemi erőszak nem volt. Én mai napig félek a férfiaktól pedig engem nem erőszakoltak meg, és már felnőtt ember vagyok. Pszichológushoz jársz?
2013. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom, ami veled történt.

Szerintem ez egy olyan dolog, amin nem lehet teljesen túltenni magát az embernek. Hosszú idő múlva lesz könnyebb, de a lelki sérülés megmarad.

Sok erőt kívánok neked, ne add fel, egyszer csak azt veszed észre ahogy telik az idő, hogy már nem fáj annyira.

2013. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 fospuska válasza:
100%
egy ismerősömet a faterja (!) rontotta meg 13 évesen. most 40 és nincs túl rajta,bevallása szerint nem is lesz soha. úgy 15 éve normális életet él ,de kitörölhetetlen.
2013. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Milyen a szexuális életed, mire érted, hogy "beteg az is"? Érdekel, hogy a bántalmazás milyen "ferdülésekhez" vezethet!
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Az első válaszoló igazán nagyon kedves, hogy ez a kérdés fogalmazódott meg benne, miközben elolvasta a kérdésed... Nem semmi.
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

köszönöm az építő hozzászólásokat.

csak úgy érzem,hogy 6év az nagyon sok idő,és még mindig éjjelenként rémálmaim vannak,a párom szokott felébreszteni,mert sírok és nyöszörgök álmomban.járok terapeutához most is,de egyszerűen szinte mintha már mindegyik lemondana rólam.az a baj,hogy amikor megtörtént a baj,nekem egyrészt az volt az első,másrészt a bántalmazást azóta is magamon viselem,tiszta heg vagyok,és ezek minden nap emlékeztetnek a történtekre..

2013. febr. 4. 15:31
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell erősödnöd! Muszáj. Azok a hegek aztán arra fognak emlékeztetni, hogy "általuk" lettél ilyen piszok erős emberré. Bár ez sajnos nagyon ritka.
2013. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!