Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha így érzem?

Normális, ha így érzem?

Figyelt kérdés
Néha ülök a padomban, az iskolában, vagy itthon, körbenézek, hallgatom, ahogy az emberek beszélnek hozzám, és arra gondolok, hogy milyen közönségesek. Úgy érzem, unalmas a világ, és emiatt gyakran magam alatt vagyok, furcsán viselkedek. Sőt, előfordult már, hogy voltak gyilkos hajlamaim, pedig semmi olyan nem történt. Egy időben kést is hordtam magamnál. Persze, soha senkit nem bántottam, és a végén elmondtam anyámnak, és vissza is adtam... De ez mitől lehet?
2013. febr. 4. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden? Kamaszkor... :)

Lehet butaságnak hangzik, de ajánlom a figyelmedbe az egyik kedvenc South Park részemet:

[link]


Szerintem ez kb illik a te élethelyzetedre :) Ha még nem láttad nézd meg és gondolkodj el rajta.

2013. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ja és a folytatása:


[link]

2013. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!