Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová fordul az ember, ha úgy...

Hová fordul az ember, ha úgy érzi nem bírja tovább, ha kilátástalan az élet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem akarom feladni, mert kicsi gyerekem van. De nem találom a kiutat, és beszélni sincs kivel erről. Nincs pénzem szakemberre. Kihez forduljak, aki meghallgat és nem kerül egy vagyonba?
2013. febr. 7. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
akár ide is leírhatod :) sokaknak segít kiírni, és hátha tudunk okosakat mondani. mindenki életében vannak ilyen időszakok.
2013. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
egyébként egy barátnőm sztk-s pszichológushoz jár, és nagyon szereti.
2013. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Keress a barátot akiben megbízol és mesélj neki!
2013. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mesélnék, de irtó sok minden gyűlt fel bennem. Már csak egy iszonyú fájdalommassza, amit érzek, nem szűnik, felőröl. Gyakran gondolok rá, hogy véget kellene vetni ennek az egésznek, de hát gyerekem is van és gyáva is vagyok.

Ha lenne körülöttem elérhető közelségben barát, jó lenne.

Az sztk-s pszichológus hogy működik?

2013. febr. 7. 10:43
 5/13 anonim ***** válasza:
háziorvos tud adni beutalót, egyetlen bibi vele, hogy elég sokat kell várni, de mikor megvolt az első találkozás, utána sűrű a program, csak az első "óra" az, amire várni kell.
2013. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
FasterEFT-ről hallottál már? Próbáld ki, én is ilyen helyzetben voltam, és ez a módszer kisegített belőle. Keress rá a Youtube-on.
2013. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

[link]


[link]


Azt hallottam, ez nagyon jó hely. III. és XIII. kerületi lakosoknak ingyenes, de nem tudom, másoknak mennyi. És tényleg minden kerülteben van sztk-s pszichológiai osztály. Minden jót Neked.

2013. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne, ha mesélnél, hátha mi is tudunk valamit segíteni.
2013. febr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

A legnagyobb bajom,hogy pont azoktól nem kapok támogatást (nem anyagit), akiktől elvileg számíthatnék rá. Pont a férjem és az anyám támad, nem értenek, és azt mondták, nem is érdekli őket, mit és miért gondolok, mondok vagy teszek, mert úgysem értik meg. Milyen furcsa, hogy ti ismeretlenül is megpróbáltok segíteni.

Hogy reagálja le azt az ember, ha a férje azt mondja, nem hisze abban, amit tervezel,amit csinálsz, úgysem sikerül,nincs értelme? Nagyon fáj.

2013. febr. 8. 10:48
 10/13 anonim ***** válasza:

:(

És ezek régebben kezdődtek? Vagy új keletű dolgok? Volt valami konkrét esemény, amikor magadra hagytak? Dolgozol, vagy otthon vagy még a kicsivel?

2013. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!