Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzasztó magányosnak érzem...

Borzasztó magányosnak érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű, okos 3 éves kisfiam, egy párom, munkahelyem, elméletileg minden klappol, de magányosnak és boldogtalannak érzem magam. Mindenki olyan elfoglalt, alig van akivel tudnék pár szót beszélni, itt vagyok magamban a problémáimmal. Barátnőim nem nagyon vannak, sokszor telefonon sem tudom elérni őket. Olyan nehéz, ezt érzem. Szabadidőm nem sok, illetve a munkahelyemről a bölcsibe megyek a kisfiamért és kezdődik, illetve folytatódik a mókuskerék.
2013. febr. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem. Férjed, gyermeked van, munkahelyed. Mit szóljon az, akinek egyik sincs? Az az érzésem, hogy a magányodat te magad teremted meg magadnak.
2013. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy teremtem meg magamnak mégis? Egyszerűen úgy érzem, hogy nekem más, több kell, belém van szorulva valami érzés, ami feszít és hiányzik. Ezért is írtam, hogy minden elméletileg tökéletes egy kívülről szemlélő számára és nekem mégsem!
2013. febr. 7. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
szabadulnál a kötöttségektől, csak nem mered magadnak sem bevallani, hogy unod a házasságot, a munkahelyed, meg néha nem lenne baj, ha egy hét végén valaki vigyázna a gyermekre míg te "kicsit élsz"
2013. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a gyerekem az első, a párommal imádják egymást és munkahely nélkül nem lehet létezni. Érted ezekkel mit akartam leírni? Mondhatni nem tudok ezeken változtatni. Ha egész hétvégére más vigyázna rá, lelkiismeretfurdalásom lenne, hogy nem vagyok vele. Tudom, hogy valamin változtatnom kellene, de min és hogy?????
2013. febr. 7. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
én értelek! nem kell egyedül lenni a magányhoz! aki azt hiszi, csak magát sajnálja hogy egyedül van és azt hiszi, hogy ha lennének körülötte emberek akkor nem érezné ezt, és minden baja megoldódna. de ez nem így van. bár tény hogy magadnak teremted a magányt, mert túl bezárva élsz magadba. Csak a feladatokra koncentrálsz, nem kapcsolódsz ki, és nincs örömöd. Elfelejtettél örülni, és egy kicsit magaddal törődni. Ez nem azt jelenti hogy önző légy, csak kezdj el olyan dolgokat is tenni, ami NEKED jó, mert így be lehet kattanni. Kell neked is egy kis kikapcs, öröm. Ha csak lemész zumbázni, vagy fitnesszezni, vagy csak egy szoliba, vagy fodrászhoz. MIndegy mennyibe kerül. Adj magadra, legyél magadnak fontos. És akkor az embereket is jobban észre veszed magad körül. De amig neked sincs semmid, addig nem tudsz adni sem.
2013. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 carpediem1983 válasza:
CSak egy kérdés, azért priviben mert ha olyan válasz érkezik , nem akarom hogy téged lealacsonyitsanak mert itt sok a rosszindulató ember. Szereted a párodat? Minden téren mint ember mint szexpartner?
2013. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menjetek el hétvégenként túrázni,biciklizni,vidámparkba,moziba,stb.

A férjeddle éljetek aktívabb nemi életet,a munkahelyeden próbálj meg ne csak a munkára koncentrálni,egy kicsit engedd el magad,a szünetekben menjetek el kávézni a barátnőiddel,rendezzetek kertipartit,süss vmi sütit a fiaddal,rajzolgass vele,együtt nézzetek mesét,olvass neki sokat,és néha hagyd,hogy más vigyázzon rá,persze olyan akiben 100%-ig megbízol,nehogy lelkiismeret furdaláod legyen,s menjetek el a férjeddel egy DRÁGA(!) étterembe,hogy érezd,hogy igenis,Te is megengedheted magadnak,és ott beszélgess vele,mondj el neki mindent,pluszba este amikor a kicsi már lefeküdt,egy pohár bor társaságában bújjatok össze a TV előtt,és nézzetek vmi szép filmet,aminek van mondanivalója,és érdekel mindkettőtöket,stb.

2013. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő soha semmit nem talál ki. Én meg már belefáradtam, nincs ennyi energiám, hogy mindig mindent én csináljak, találjak ki és fizessek ki. Nálunk én vagyok anya és apa is, keserű mosollyal szoktam ezzel poénkodni. Neki baromi kényelmes. Ő legszívesebben otthon ülne a tv előtt. A kisfiunk előtt máshol dolgoztam, alig voltam otthon, így ezek fel sem tűntek. Nekem most meló, utána bölcsiből hazahozom a kisfiunkat. Ő reggel elviszi, edzés, majd meló (ami most meglehetősen light-os, szinte csak ott kell lennie) éjjel jön haza. Éjjel még ébred a kisfiunk, hozzá is én kelek, nem is tudom mikor aludtam akár 4 órát is egyfolytában.
2013. febr. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!