Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék újra a régi?

Hogyan lehetnék újra a régi?

Figyelt kérdés

Még 9-edikbe nagyon sok haverom volt és senkivel sem voltam rosszban. Most vagyok 12-edikes és az eddigi barátaimat elvesztettem, nincs önbizalmam, és tanulásra sem tudom magamat rávenni. Egy barátnőt is szeretnék szerezni hogy legyen valakim akinek elmondhatok mindent és akit igazán szerethetnék. A legnagyobb bajom hogy beszélgetést sem tudok kezdeményezni egy lánnyal sem, pedig anno 9-edikbe jól eltudtam beszélgetni bármelyik lánnyal és több csajom is lehetett volna. Már bánom hogy kilencedikben nem foglalkoztam a lányokkal, mivel akkor még nagyon gyerekes voltam, és a csajok sem érdekeltek. Nem tartom magamat csúnyának és nagyon sokat mozgok, naponta legalább 2órát, tehát energiám az van bőven, és szerintem a méretemmel és az állóképességemmel együttesen ki tudnék sok lányt elégíteni:D

Sajnos bárhogy is próbálkozok nem tudok normális kapcsolatokat létesíteni és eléggé el vagyok keseredve:S



2013. febr. 11. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
történt veled valami?gondold végig,mi akadályoz. külső,vagy belső okok. ha belső,lehet nem lenne rossz egy pszichológus
2013. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fogalmam sincs, pszichológust nem akarok mert fiatal vagyok (18 éves), és nem akarom hogy a szüleim fizessenek egy pszichológust azért mert nekem gondjaim vannak...
2013. febr. 11. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:

amíg tanuló vagy,addig ingyen van...mert ha beteg leszel nem ők veszik a gyógyszert?? ez is olyan,lelki betegség. ha nem gyógyulsz ki belőle,csak rosszabb lesz.

(mondom én ezt úgy,hogy pszichológushoz járok,de szart nem ér...gyógyszert kéne szednem,de nem szedem...)

2013. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!